Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Vtípky, vtipy, frky, ftipy, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, frky, ftipy, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, kameňáky, černý humor, vtipné citáty, fóry o homosexuálech apod.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Sportovní, Bojové online gamesy, Logické, Střílečky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Strategie a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sportovci a sportovkyně, věda, zločin a právo, mytologie, politika, lékařství, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, politici, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, poruchy, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, záliby a hobby, historie, školství a vzdělávání, státní správa, žurnalisté a novináři, filozofie atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, V, weby, Databáze osobností Kdo je to?, Jennifer Lopez fotky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Dopravní značení, webovky, Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody, Přehled souborových přípon, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, tipy, Seznam zkratek a akronymů

Vtípky, černý humor, vtipné texty, fórky, vtipy, fóry

Potřebujete se naladit? Vtípky, černý humor, vtipné texty, fórky, vtipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O ekonomech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipné hádanky, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:kuriozity, P, linky, Wallpapers na PC ke stažení, Manchester United F.C., Přehled státních vlajek států světa, Biografie známých osobností, Obrázky na PC, Omalovánky a vymalovánky, Vlajky amerických států USA, Přehled přípon a koncovek souborů, V

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, sport, dopravní prostředky, hudba, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, ptáci, halloween, hmyz, přístroje, květiny, náboženství, nástroje a přístroje, láska, jídlo a nápoje, rostliny, nápoje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, stavby, osobnosti a lidé, mapy atd.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, jak importovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, jak exportovat, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, systémové soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, grafiku, video soubory apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: výukové pomůcky, odkazy, zeměpis, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Staré hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na plochu počítače, Wallpapers na plochu hudba, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, cestování, odkaz

Staré hry online

Zkuste staré hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Informace, informace, cestování, volný čas

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Nevada, Minnesota, Jižní Dakota, Washington, Indiana, Georgie, Iowa, Kalifornie, New Jersey, Oregon, Oklahoma, Michigan, Maine, Aljaška, Connecticut, Kentucky, Wisconsin, Maryland, Missouri, New York, Severní Karolína, Massachusetts, Pensylvánie, Tennessee, Texas, Jižní Karolína atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: internetové stránky, Online hry zdarma, volný čas, Jakarta, Nejhranější online hry zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zábava, Liverpool FC, A, počítače, Webové online hry zdarma

Staré hry online

Zkuste staré hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Strategie, Postřehové hry, Karetní hry, Adventury, Sportovní hry, Logické hry, Pro dívky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Akční hry, Hry pro děti, Střílečky a tak dále.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Obrázky na PC - wallpapers na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. můžete využít v monitor, phablet, PC, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, mobil, počítač, ultrabook, displej a pro operační systémy Windows 98, Windows 10 Mobile, Windows 10, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows Me, OSX, Windows NT, Red Hat Linux, SUSE Linux. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, letadla, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, hudební tapety, květiny, kytky, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x768, 360x760, 1440x960, 1536x864, 1152x768, 1680x1050, 1440x900, 1440x2560, 2560x1600, 800x1280, 1920x1280, 1366x1024, 1200x1920, 800x600, 1920x1440, 320x568 atd.

Klíčová slova: pro děti, Staré hry online, info, Státní prapory států světa, URL, Fútbol Club Barcelona klub sepak bola profesional, zadarmo, Vlajky států USA, zajímavosti, zdroje informací, Super online flash hry, Přehled zkratek a akronymů, Vše pro kolo, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Mrtvý otec: Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Tak takhle se drží škorpión!

Další odkazy:

Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Charlize Theron
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajka Barbadosu
Odkazy na zajímavé weby
FC Bayern Munich
Linky na partnerské weby
Zhang Ziyi
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku a jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Tapety na plochu 2560x1600
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920