Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, obecné zkratky, země EU, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL apod.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Bojové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Strategie, Relaxační hry, Animace, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Závody aut, Logické hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Střílečky a tak dále.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tapeta, Pastýř, Vánoční svíčky, Filmy, Vídeň, Santa Claus, Rostliny, Dárky, Štědrý den, LED svíčky, Tisk, Košíčky, Striezelmarkt, K Vytisknutí, Slámový adventní věnec, Křesťanství, Pokrmy, Kavkazská jedle, Přání, Písnička, Bůh, Vosí hnízda, Tichá noc, Přáníčko, Vánoční světýlka, Schleich, Koleda, Francouzsky, Milka, Lego, Smrk apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, český jazyk, internet, chemie, počítače, jídlo, nápoje, školství, ekonomie a ekonomika, účetnictví, hardware, zločin a právo, sport, technika, filozofie, materiály, nástroje, literatura, různé, kultura, věda, politika, software, příroda atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Superhry a hry online zdarma, F, Vše o Vánocích, Onlinovky - online hry, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší školní testy a kvízy, Adventní magazín, Vánoce, Online životopisy, biografie, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety na plochu počítače, Vlajky měst a obcí České republiky

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro smartphone, displej, ultrabook, tablet, mobilní telefon, monitor, počítač, notebook, phablet, mobil, PC a pro operační systémy Windows 7, Windows 10, Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows 2000, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, zvířata, flóra, stromy, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, velkoměsta a noční život, ptáci, květiny, nature - příroda, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci. Stahujte ve velikostech 360x720, 1600x1200, 1280x854, 640x480, 1440x900, 3200x1200, 4800x1200, 2560x2048, 412x846, 800x1280, 2560x1600, 1440x960, 1680x1050, 2560x1440, 1280x720, 1280x800 atd.

Hry pro kluky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Vánoční online hry, Pro dívky, Bojové online gamesy, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Velikonoční hry, Klasické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Utah, Jižní Dakota, Alabama, Connecticut, Ohio, Oklahoma, Nebraska, Massachusetts, Indiana, Severní Dakota, Illinois, Pensylvánie, Minnesota, Jižní Karolína, Delaware, Nevada, Oregon, Havaj, Vermont, Arkansas, Idaho, Maine, Colorado, Západní Virginie, Montana, Louisiana atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Keywords:V, Dopravní značky, Americké federální vlajky, K, Recepty na vánoční cukroví, hyperlinky, P, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky k vytištění a vybarvení, M, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zábava

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: kuriozity, F, Přehled souborových přípon, Adventní koleda, počítače, Dopravní značení, Životopisy slavných osobností, Tipy na Štědrý den, zdarma, Seznam souborových přípon, cestování, Tapety na plochu počítače

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Karolína, Texas, Missouri, Michigan, Ohio, Maryland, Virginie, Washington, Alabama, Mississippi, Havaj, Iowa, Illinois, Indiana, Vermont, Massachusetts, New Jersey, Arkansas, Jižní Dakota, Louisiana, Arizona, Wisconsin, New York, Pensylvánie, Jižní Karolína, Rhode Island atd.

Moudra, moudrosti, přísloví, výroky, myšlenky, hlášky, rčení

Slavné citáty, Moudra, moudrosti, přísloví, výroky, myšlenky, hlášky, rčení, z kategorií citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o lásce od různých známých osobností.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O manželství, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O mužích, O zvířátkách, Frky ze života, O škole, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Windows, Frky, vtipy, vtípky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zkratky, internet, cestování, chemie, jídlo, latina, fyzika, technika, věda, matematika, politika, literatura, školství, bankovnictví, rostliny, software, filozofie, sport, účetnictví, zločin a právo, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, kultura, příroda atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online hry zdarma, humor, Obrázek Těhulky, Slovník pojmů Co je to?, multimédia, Stručný slovník pojmů a termínů, Santa nebo Ježíšek?, Vlajky států USA, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Karolína, Texas, Missouri, Michigan, Ohio, Maryland, Virginie, Washington, Alabama, Mississippi, Havaj, Iowa, Illinois, Indiana, Vermont, Massachusetts, New Jersey, Arkansas, Jižní Dakota, Louisiana, Arizona, Wisconsin, New York, Pensylvánie, Jižní Karolína, Rhode Island atd.

Moudra, moudrosti, přísloví, výroky, myšlenky, hlášky, rčení

Slavné citáty, Moudra, moudrosti, přísloví, výroky, myšlenky, hlášky, rčení, z kategorií citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o lásce od různých známých osobností.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, měny, vojenské hodnosti, obecné zkratky, týmy NHL, země EU, státy usa apod.

Klíčová slova: odkaz, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis, odkazy, Manchester United club, Hry pro dívky online, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, weby, pro děti, webové stránky, Vlajky států obrázků, Saint Lucia,

Jeden fór na závěr. Vtip Nový žák: První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Texty nejznámějších vánočních koled
Naše tipy
Ježíšek
Partnerské weby
Wallpapers na plochu PC květiny
Tipy na zajímavé weby
Přání ke kulatému výročí
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.