Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Fórky, fóry, vtipné texty, vtípky, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, vtipné texty, vtípky, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Slovácích, O zvířátkách, O ekonomech, O Němcích, O škole, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O mužích, O manželství, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, historie, zločin a právo, politika, podnikání a podnikatelé, křesťanství, národnost, mytologie, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, osobnosti, rodinné vztahy, poruchy, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, herectví, herci a herečky, záliby, filozofie atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak importovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, komprimace dat, video soubory, internet a web, obrazy disků, hudební audio soubory, grafiku, dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: linky, tipy, Webové html5 hry zdarma, webovky, Adventní trhy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, A, Angelina Jolie, výukové pomůcky, humor, odkaz, Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak převést, jak exportovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, kterak editovat soubory těchto typů: spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web, grafiku, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Vtipné texty, ftipy, kameňáky, fórky, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, kameňáky, fórky, vtipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O ženách, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Windows, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O mužích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, ženy a dívky, Vánoce a Advent, mapy, muži, ovoce, květiny, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, věda, přístroje, nástroje a přístroje, zelenina, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, hmyz, ptáci, náboženství, hudba, auta, zvířata, halloween atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Keywords:Online web Hry zdarma bez registrace, zeměpis, weby, Super online kvízy, Vlajka Falkland (Malvín), Přehled souborových přípon, Kliparty pro Office, Online testy zdarma bez registrace, Adventní blahopřání k vánocům, F, Obrázky, kliparty, zadarmo

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Miliardář, Američan, Státník, Slováci, Rakušan, Pop, Rétorika, Poprava, Atentát, Ministři, Prezident, Čeští králové, Druhá světová válka, AIDS, Svatý, Olympijští vítězové, Vojáci, Romantismus, Skladatel, Zlatý slavík, Voják, Kladno, Nobelova cena, Vůdce, Herec, Prezidenti ČR, Američané, Archivář, HIV pozitivní, Vražedkyně, Ministr zahraničí, Antropolog, Starověký Egypt, Pittsburgh Penguins, Komik, Ital apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, státy usa, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, geocaching, hudební zkratky, země EU, okresy České republiky apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info, doporučujeme, Modelky a celebrity, Přehled přípon a koncovek souborů, zajímavosti, Vlajky měst České republiky, Vánoční cukroví tradičně i nově, počítače, volný čas, Biografie slavných osobností, Online adventní magazín

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kuba, Láska nebeská, Košíčky, Vánoční filmy, Pastýř, Wallpaper, Vánoční hvězda, Zima, Kinder, Vánoční svícen, K Tisku, Samolepky, Popelka, Vídeň, Linux, Jezulátko, Vánoční kaktus, Plzeň, Dárky, Jmelí, Osvětlení, Dia, Jedle, Bramborový salát, Kavkazská jedle, Lindt, Santa Claus, Vinná klobása, Anděl, Adventní svícen, Strom apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: webové stránky, Nejlepší hry pro dívky, M, Jak si vybrat vánoční stromeček?, Dopravní značení, Vlajky států USA, kuriozity, South Africa, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online vánoční webzine, V

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Tennessee, Arkansas, Kansas, Massachusetts, Virginie, Ohio, Oklahoma, Nové Mexiko, Montana, Illinois, Severní Karolína, Kentucky, Washington, Utah, Florida, Severní Dakota, Connecticut, Oregon, New York, Maine, Minnesota, New Jersey, Havaj, Pensylvánie, Mississippi atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, politické strany a hnutí, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, hudební zkratky apod.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Logické hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Omalovánky, Barbie hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury apod.

Klíčová slova: školství, H, F, Online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Antistresové omalovánky, Biografie známých osobností, Webové html5 hry zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, internet, pro dospělé, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Fotbalista Andrés Iniesta,

Jeden fór na závěr. Vtip Nadějný hráč: Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Další odkazy:

Naše tipy
Israel
Partnerské weby
Rachel Stevens
Doporučené odkazy
Vánoční štóla
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na romantické vánoční filmy
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.