Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, firmy a společnosti, měny, státy usa, geocaching, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, země EU apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, historie, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, věda, herectví, herci a herečky, školství, křesťanství, sport, psychologie, fikce a fantasy, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, státní správa, poruchy, politika, lékařství, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, žurnalisté a novináři, záliby atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Klíčová slova: zábava, Online web Hry zdarma bez registrace, tipy, školství, Vánoční omalovánky k vytisknutí, Online geografické testy zdarma bez registrace, volný čas, Nej hry online, Ježíšek nebo Santa?, cestování, Pozadí na plochu PC, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Nejhranější online testy a kvízy

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Fóry, vtipy, kameňáky, frky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipy, kameňáky, frky, vtipné texty, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O mužích, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O Slovácích, O ženách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O škole, O Němcích, O Chucku Norrisovi apod.

Keywords:Onlinovky zdarma, internet, hyperlinky, Online adventní magazín, Jak si vybrat vánoční stromeček?, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, kuriozity, Nejhranější online hry zdarma, Tipy na Vánoční písničky, Tapety na PC zdarma ke stažení, F, Seznam vlajek amerických států

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nový rok, Osvětlení do oken, Linecká kolečka, Vánoční trhy, Linux, K Tisku, Vánoční kaktus, Neviňátko, Pozadí, Zima, Vosí hnízda, Adventní neděle, Vánoční stromeček, Adventní svícen, Filmy, Jídlo, Pastýř, Ježíšek, Adventní kalendář, Vánoční ubrusy, Wallpaper, Písnička, Silvestr, Blahopřání, Cesmína, Rostliny, Bramborový salát, Vídeň, Ostrava, Zdraví, Windows apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, ptáci, stavby, muži, rostliny, symboly, hudba, osobnosti a lidé, věda, nápoje, zvířata, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, květiny, nástroje a přístroje, ovoce, zelenina, auta, sport, náboženství, halloween atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Státní prapory všech států, Kliparty pro dokumenty, Stručný encyklopedický slovník, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, weby, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Wallpapers na PC, počítače, Nejhranější hry online, Online životopisy, biografie

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Strategie, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Sportovní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Oddechové a podobně.

Informace, cestování, hry, zábava

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v notebook, monitor, phablet, mobil, tablet, ultrabook, počítač, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 98, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Java ME, Windows 95, Mac, Slackware, Chrome OS, Lubuntu, macOS. Tapety na plochu počítače z kategorií hudební tapety, příroda, krajina, sportovní pozadí, auta, moře, oceány, pláže, letadla, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, wallpapery, psi a štěňátka, květiny, kytky, rostliny, operační systémy, Windows, noční města, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery. Dostupné rozměry 360x720, 320x568, 854x480, 1680x1050, 1152x1920, 1280x960, 1152x864, 2560x2048, 1024x768, 1440x960, 1920x1200, 750x1334, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1920x1440 atd.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Auta a závodní, online html5 hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Adventury, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Oddechové hry apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Wallpapery na PC ke stažení, Přehled souborových přípon, M, Vlajky bývalých zemí, webovky, zadarmo, F, Tipy na vánoční dárky, zdarma, internetové stránky, Federace USA

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Strategie, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Sportovní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Oddechové a podobně.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nej hry online

Zkuste nej hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Hry pro děti, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Pro dívky, Střílečky, Strategie, Karetní hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Animace, Hry pro dva hráče a tak dále.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: linky, Nejhranější hry online, zdroje informací, Obrázky vlajek měst ČR, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Kam na výlet?, F, V, odkaz, zeměpis, Přehled zkratek a akronymů, doporučujeme, Dětské omalovánky,

Jeden fór na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Partnerské weby
Obrázky se zvířaty na monitor
Naše tipy
Charlize Theron
Zajímavé internetové odkazy
Když zavládne vánoční atmosféra
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.