Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, nemoce, jídlo, fyzika, kultura, chemie, rostliny, různé, zkratky, politika, hardware, psychologie, internet, účetnictví, zločin a právo, školství, lékařství a medicína, počítače, náboženství a křesťanství, software, materiály, cestování, matematika, filozofie atd.

Wallpapery na tablet - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na tablet. vhodné pro tablet, monitor, obrazovka počítače, mobil, displej, mobilní telefon, smartphone, phablet, notebook, ultrabook, PC a pro operační systémy Java ME, Slackware, Windows 98, Windows 95, Chrome OS, Linux Fedora, Linux Mint, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Red Hat Linux. Wallpapery do mobilu jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, Formule 1, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, motorky, nature - příroda, tenisté a tenistky, ptáci, zvířata, hmyz a pavouci, flóra, stromy, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, květiny, armáda, válka, zbraně, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí 2560x1920, 1280x960, 360x640, 1152x1920, 1440x2560, 393x786, 1800x1440, 1440x960, 1280x768, 640x480, 800x1280, 1600x2560, 1366x1024, 375x812, 1920x1080 Full HD, 1280x720 atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Aforismy, výroky, moudrosti, moudra, úsloví, hlášky, rčení

Citáty slavných, Aforismy, výroky, moudrosti, moudra, úsloví, hlášky, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o lži od různých známých osobností.

Klíčová slova: zadarmo, zábava, V, URL, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, zajímavosti, internetové stránky, cestování, Botswana, Super free web games zdarma, Obrázky zdarma, A, Biografie známých osobností

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, umělci a umění, přezdívky, školství a vzdělávání, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, vlastnosti, křesťanství, poruchy, osobnosti, zločin a právo, profese a zaměstnání, psychologie, žurnalisté a novináři, politici, filozofie, sportovci a sportovkyně, politika, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Keywords:webové stránky, výukové pomůcky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázky na plochu PC, Vánoční František, Onlinovky zdarma, Wallpapery do mobilu, webovky, Cestování do USA, Super online flash hry, Obrázky a kliparty zdarma, odkaz

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Silvestr, K Vytištění, Film, Košíčky, Osvětlení do oken, Kapr, Vánoční svícen, Husarské knoflíky, Vánoční světýlka, Perníčky, Staroměstské náměstí, Santa Claus, Tichá noc, Vánoční tapety, Ježíšek, Vídeňský punč, Slámový adventní věnec, Tisk, Pro děti, Vosí hnízda, Vánoční kaktus, Adventní kalendář, Štěstí, Vánoční punč, Jezulátko, Korálky, Linecká kolečka, Strom, Jmenovka, Papírové ozdoby, Vánoční dekorace apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Wallpapery do mobilu - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery do mobilu. můžete využít v počítač, mobilní telefon, tablet, displej, notebook, PC, smartphone, obrazovka počítače, phablet, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows 95, Windows 98, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Slackware, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Android, Linux Fedora, Windows XP. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: Formule 1, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, hmyz a pavouci, zvířata, fraktály, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, motorky, free wallpapers, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy. Dostupná rozlišení jsou 800x600, 1600x2560, 1920x1200, 320x568, 1200x1920, 1152x1920, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1152x768, 375x812, 1366x1024, 750x1334, 1920x1280, 393x786, 2560x1440, 1920x1440 atd.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Vlajky států USA, počítače, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, linky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkazy, Celebrita Lindsay Lohan, humor, Seznam souborových přípon, Super online hry zdarma, A

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Aforismy, úsloví, bonmoty, moudrosti, motta, výroky, myšlenky

Citáty slavných, Aforismy, úsloví, bonmoty, moudrosti, motta, výroky, myšlenky, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o zdraví, moudra o dětech od různých známých osobností.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, ptáci, ovoce, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, sport, náboženství, hmyz, auta, jídlo a nápoje, mapy, zvířata, rostliny, zelenina, nápoje, symboly, přístroje, květiny, halloween, hudba, Vánoce a Advent, stavby, láska atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, pro dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Free style - volný styl, Prapory regionů a království, weby, Online web Hry zdarma bez registrace, La roulette Le croupier du casino, Prapory českých měst, info, Online geografické testy zdarma bez registrace

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Aforismy, úsloví, bonmoty, moudrosti, motta, výroky, myšlenky

Citáty slavných, Aforismy, úsloví, bonmoty, moudrosti, motta, výroky, myšlenky, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o zdraví, moudra o dětech od různých známých osobností.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Bojové online gamesy, Logické, Střílečky, Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Klasické a podobně.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílecí hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, online html5 hry, Omalovánky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky apod.

Obrázky na plochu PC - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro mobil, mobilní telefon, počítač, monitor, tablet, phablet, PC, displej, obrazovka počítače, notebook, smartphone a pro operační systémy FreeBSD, Java ME, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Slackware, Windows 7, SUSE Linux, Windows XP, Windows NT, macOS. Obrázky na PC z kategorií dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, hudební tapety, noční města, psi a štěňátka, rostliny, zvířata, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, auta, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje. Zvolit si můžete rozměry 2160x3840, 2048x1536, 1920x1280, 375x812, 1440x960, 1600x2560, 1280x768, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 854x480, 1536x2048, 2560x1440, 1536x2560, 2560x2048, 1152x864, 393x786 atd.

Klíčová slova: tipy, Online testy zdarma, Online hry pro děti zdarma, kuriozity, Free game online hry, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, Vlajky spojených států amerických, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, volný čas, Proxy server, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V letadle: Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Neboj, není nabitá!

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Další odkazy:

Omalovánky k vytisknutí
Zajímavé internetové odkazy
Celebrita Alyson Hannigan
Tipy na Partnerské weby
XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos
Naše tipy na užitečné weby
Vlajka Antiguy a Barbudy
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omaha Hold’em poker
Tipy na užitečné weby
Přáníčka zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720