Partnerské weby, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

World wide web, internet, důležité informace

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, mytologie, školství, politika, umělci, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, rodinné vztahy, sport, historie, věda, křesťanství, záliby, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, žurnalisté a novináři, lékařství, profese a zaměstnání, vlastnosti, psychologie, osobnosti atd.

Motta, přísloví, aforismy, myšlenky, hlášky, moudra, výroky

Citáty slavných osobností, Motta, přísloví, aforismy, myšlenky, hlášky, moudra, výroky, . Naleznete zde citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o kráse, přísloví o naději od různých známých osobností.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, internet, zajímavosti, info, Obrázky ke stažení, Obrázky ke stažení, Super free web games zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Cesmína, F, počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Doporučené odkazy, důležité informace

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, notebook, PC, počítač, monitor, displej, smartphone a pro operační systémy Mac, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Linux Mint, Java ME, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows 95, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows XP. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, fraktály, vesmír, kosmos, zvířata, Formule 1, motorky, ptáci, free wallpapers, fantasy, tenisté a tenistky, flóra, stromy, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou 3200x1800, 375x667, 1024x600, 4800x1200, 768x1024, 1152x864, 2048x1536, 1152x768, 1920x1440, 1920x1080, 1600x1200, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1536x2048, HD 1280x720 atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, sport, umělci, nadpřirozené osoby, osobnosti, státní správa, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, rodinné vztahy, záliby, školství, přezdívky, podnikání a podnikatelé, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, mytologie, historie, lékařství, žurnalisté a novináři, psychologie atd.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, odkazy, Kliparty zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Vtipy, Wallpapery na PC ke stažení, linky, výukové pomůcky, Tipy na Štědrý den, pro děti, webové stránky, zdroje informací

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Náš tip, důležité informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: F, multimédia, ú, Fotbalista Thierry Henry, Seznam zkratek a akronymů, Nejlepší hry pro dívky, Online biografie, životopisy osobností, Obrázky ptáků na plochu PC, pro dospělé, odkaz, Full HD wallpapers na PC, hyperlinky

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Informace, důležité informace

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Vtipné texty, fórky, fóry, anekdoty, vtipy, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, fóry, anekdoty, vtipy, ftipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O manželství, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O mužích, O Somálcích, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Windows, O důchodcích, Frky o tchýních apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Ftipy, fóry, kameňáky, vtípky, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, kameňáky, vtípky, černý humor, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Slovník pojmů Co je to?, Prapory všech zemí světa, El Salvador, zadarmo, Nejlepší zeměpisné kvízy, Super online hry zdarma, Tapety na plochu květiny, zeměpis, Dopravní značení, Světové vlajky

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Síť, důležité informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Mississippi, Vermont, Washington, Iowa, Virginie, Indiana, New York, Delaware, Kalifornie, Severní Karolína, Michigan, Oregon, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Louisiana, Wisconsin, Colorado, Maine, Nebraska, Západní Virginie, Kansas, Jižní Karolína, Maryland, Missouri, Pensylvánie, Idaho atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Strategie, Stolní hry a deskovky, Oddechové, parkování - parkovačky, Závodní, Karetní, Logické, Klasické, Střílečky, Sportovní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatel, Svatý, Zpěvák, Charta 77, Architekt, Vrah, Komik, Nežijící, Herečka, Královna, Hokejisté, Husité, Básník, Vražedkyně, Trest smrti, Hudba, Druhá světová válka, Závodník, Dabérka, Zpěvačka, Američané, Hokej, Prezident, Egypt, Lord, Renesance, Prezidenti USA, Miliardáři, Filozof, Továrník, Hudebnice, Česká královna, Itálie, Máj, Generalissimus, Vojevůdce apod.

Klíčová slova: Free game online hry, V, internetové stránky, weby, Vánoční web, Přání k svátku podle jmen, V, školství, Online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, kuriozity, doporučujeme, Online hry zdarma,

Jeden fór na závěr. Vtip Inzerát: Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoční výzdoba má mnoho podob
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na vánoční dárky
Naše tipy
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.