Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Náš tip, technika, kultura, informace

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, internetové stránky, volný čas, odkaz, Omalovánky pro děti, Dopravní značení, pro dospělé, zdarma, Mamiko Tayama, Full HD pozadí na PC, pro děti, Vlajky spojených států amerických, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Wallpapers na plochu PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. vhodné pro displej, phablet, mobilní telefon, PC, tablet, smartphone, notebook, mobil, obrazovka počítače, počítač, monitor a pro operační systémy Windows Me, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Android, Windows XP, Windows NT, Windows 10, Windows Server 2012, Mac, Java ME, Linux Mint. Pozadí na PC z kategorií wallpapery, květiny, kytky, auta, 3D a Abstraktní, hudební tapety, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, zvířata, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, příroda, krajina, rostliny, motorky, motocykly, budovy a stavby, noční města, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 1600x2560, 2048x1536, 1152x864, 800x1280, 2048x1080, 360x720, 360x760, 1440x2560, 320x568, 1366x1024, 2560x1440, 412x846, 1680x1050, 1800x1440, hi res 2560x1920, 1920x1440 atd.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Brutální krvavé hry, Animace, Závody aut, Karetní hry, Logické hry, Akční hry, Postřehové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Strategie, Hry pro děti, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro dva hráče a tak dále.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Oddechové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní, Závodní, Pro dívky, Střílečky, Velikonoční hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky a podobně.

Síť, technika, kultura, informace

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, online html5 hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Adventury, Oddechové hry, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Farmářské hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry apod.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník, Online hry pro děti zdarma, Bayern Munich, výukové pomůcky, info, Super online kvízy, Poker karetní hra, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vánoční magazín, multimédia

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, sport, politika, profese a zaměstnání, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, věda, poruchy, školství, lékařství, politici, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, osobnosti, vlastnosti, filozofie, přezdívky, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, historie, křesťanství atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, okresy České republiky, státy usa, měny, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, hudební zkratky apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, jak převést, jak konvertovat, čím prohlížet soubory těchto typů: hudební audio soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, písma, fonty, grafiku, obrazy disků, systémové soubory, video soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, dokumenty apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkazy, Nejhranější online testy a kvízy, Vlajky, vlaječky, prapory, URL, Dopravní značení, Online vánoční magazín, Flag of Switzerland, weby, Hry pro dívky online, Online hry pro děti zdarma, Online testy a kvízy zdarma

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, v čem spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak převést, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet soubory těchto typů: systémové soubory, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, video soubory, konfigurační soubory apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, český jazyk, počítače, matematika, ekonomie a ekonomika, nemoce, chemie, nápoje, materiály, politika, bankovnictví, latina, fyzika, literatura, účetnictví, stavebnictví, náboženství a křesťanství, hardware, psychologie, jídlo, filozofie, cestování, technika, kultura atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Florida, Illinois, Aljaška, Pensylvánie, Colorado, Kalifornie, Nevada, Texas, Jižní Karolína, Havaj, Delaware, Montana, Oklahoma, Idaho, Arkansas, Maryland, Virginie, Alabama, Massachusetts, Západní Virginie, Ohio, Tennessee, Connecticut, Rhode Island, Kentucky atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: kuriozity, tipy, Přehled formátů souborů, Slot machine, webové stránky, Super free web games zdarma, počítače, Wallpapers na plochu PC, Vlajky měst a obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, M

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Moudra, myšlenky, přísloví, rčení, aforismy, úsloví, moudrosti

Citáty slavných, Moudra, myšlenky, přísloví, rčení, aforismy, úsloví, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o neštěstí, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o lásce od různých známých osobností.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Ilustrace, obrázky, Přehled zkratek a akronymů, Wallpapers na plochu PC, F, Kostky, č, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky států USA, webovky, Super online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Tapety, wallpapery na plochu PC,

Jeden fór na závěr. Vtip Muž jako zvíře: Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Canada Flag
Partnerské weby
La pornographie sexuelle a caractere sexuel France
Doporučené odkazy
Five-card draw
Zajímavé internetové odkazy
Colombia
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.