Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vtípky, anekdoty, černý humor, fóry, ftipy, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, anekdoty, černý humor, fóry, ftipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O škole, O Somálcích, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O mužích, O ekonomech, O ženách apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: lékařství, vlastnosti, osobnosti, podnikání a podnikatelé, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, státní správa, národnost, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, fikce a fantasy, sport, školství, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, křesťanství, zločin a právo, herectví, herci a herečky, záliby atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Hannah Montana, Auta a závodní, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Oddechové hry, Deskovky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Vlajky zemí světa, M, Online hry zdarma, zajímavosti, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, volný čas, Vlajky spojených států amerických, Webové online testy zdarma, Vlajka hlavního města Praha, zeměpis, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Životopisy osobností

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Síť, cestování, zábava i hry

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, květiny, rostliny, dopravní prostředky, věda, zvířata, hmyz, mapy, hudba, nápoje, ovoce, náboženství, ženy a dívky, muži, halloween, ptáci, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, auta, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, sport atd.

Keywords:linky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, Dopravní značení, Antistresové omalovánky, tipy, multimédia, Adventní magazín, Tapety, wallpapery na plochu PC, Vlajky zemí světa, Vlajky měst a obcí České republiky, odkaz

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, země EU, okresy České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, státy usa, měny, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Nej hry online, info, Biografie známých osobností, Internet prostitution, Obrázky, kliparty, výukové pomůcky, pro dospělé, Monaco, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vtípky, fóry, černý humor, ftipy, frky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, fóry, černý humor, ftipy, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, černý humor, vtipné hádanky apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako účetnictví, matematika, rostliny, chemie, náboženství a křesťanství, nemoce, internet, hardware, zkratky, filozofie, technika, stavebnictví, zločin a právo, literatura, český jazyk, příroda, ekonomie a ekonomika, latina, nástroje, sport, školství, počítače, lékařství a medicína, různé atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Strategie, Klasické, Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Karetní, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Myšlenky, moudrosti, aforismy, výroky, úsloví, motta, přísloví

Citáty slavných, Myšlenky, moudrosti, aforismy, výroky, úsloví, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o nenávisti, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o ženách, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: zábava, Nej hry online, webovky, Obrázky ke stažení, Super free web games zdarma, Dopravní značení, humor, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, zdarma, Skvělé hry online zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vtípky, fóry, černý humor, ftipy, frky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, fóry, černý humor, ftipy, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, černý humor, vtipné hádanky apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, nemoce, filozofie, politika, fyzika, matematika, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, software, sport, cestování, zkratky, příroda, účetnictví, hardware, nápoje, počítače, psychologie, literatura, chemie, rostliny, internet, kultura atd.

Fórky, fóry, vtipy, frky, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, fóry, vtipy, frky, kameňáky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, frky o zvířatech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Deskovky, Vaření a smažení, online html5 hry, Oblíkačky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Oddechové hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super free web games zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy, Prodej, inzerce, bazar, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Prapory regionů a království, školství, V, doporučujeme, počítače, Obrázek Sexy žena,

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Další odkazy:

Partnerské weby
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Tipy na zajímavé weby
Přání k narozeninám
Naše tipy
Omalovánky a pozadí na plochu PC
Doporučené odkazy
Obrázky ke stažení na plochu
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky, pozadí, tapety 1280x800
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na PC, mobil tablet 1152x864
Wallpapery na pozadí 1280x854
Windows wallpapers 1280x768