Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: webovky, info, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Athletic Club, Přehled přípon a koncovek souborů, weby, internetové stránky, Celebrita Emma Watson, zadarmo, Dopravní značení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Hry pro dívky online

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro phablet, počítač, notebook, mobil, tablet, displej, monitor, smartphone, PC, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Slackware, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, macOS, Windows 7, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 10, Linux Xubuntu, Android. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, rostliny, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, wallpapery, hry a herní wallpapery, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, zvířata, noční města, květiny, kytky, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, hudební tapety, dopravní prostředky, letadla, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 768x1024, 1024x600, 1440x900, 375x667, 1280x960, HD 1280x720, 1200x1920, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1680x1050, 1152x864, 1920x1280 atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové a tak podobně.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vtipné texty, anekdoty, vtípky, fóry, frky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, anekdoty, vtípky, fóry, frky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O mužích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O ženách apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Staré hry online

Zkuste staré hry online Vybírejte z kategorií Hry pro děti, Pro dívky, Bojové hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Závody aut, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Postřehové hry, Adventury, Střílečky a tak dále.

Keywords:Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy, počítače, Le Omaha Hold’em poker, Online testy zdarma bez registrace, pro dospělé, Pozadí na plochu počítače, Přání k narození dítěte, zajímavosti, V, Přehled formátů souborů

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak převést soubory těchto typů: obrazy disků, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, A, Online hry zdarma, Sexy Nikki Cox, Kliparty zdarma, odkaz, doporučujeme, Singapore, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky jednotlivých států USA, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webové stránky

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pittsburgh Penguins, ČSSD, Architekt, Romantismus, Němci, Vojáci, Američan, Boston Bruins, Nobelova cena, Lord, Hejtman, Olympijští vítězové, Obchodník, Hejtmani, Rétorika, Zavražděn, Upálen, Teolog, Hokejisté, Producent, Ministr zahraničí, Habsburkové, Továrník, Orlík, Angličané, Masový vrah, Ministr, Nežijící, Atentát, Sochař, Miliardář, Gymnasté, Závodník, Čech, Pop, New Jersey Devils apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro monitor, obrazovka počítače, mobil, phablet, smartphone, notebook, displej, mobilní telefon, tablet, ultrabook, počítač a pro operační systémy macOS, Linux Mint, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows XP, Linux Fedora, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, ptáci, zvířata, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, free wallpapers, motorky, Formule 1, oceán, moře, pláže, květiny, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 1280x960, 320x568, 1600x1200, 1440x960, 1280x1024, 1200x1920, 1800x1440, 3200x1800, 1536x2048, 3200x1200, 854x480, 2560x1600, 1440x2560, HD 1280x720, 1680x1050, 2048x1536 atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Ftipy, anekdoty, černý humor, fórky, fóry, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, anekdoty, černý humor, fórky, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Manýrismus, Filozof, Překladatel, Francie, Svatý, Pop, Hudebnice, Brno, Poprava, Orlík, Rétorika, Ministr, Generalissimus, Vrah, Olympiáda, Lord, Avangard Omsk, Charta 77, Skladatel, Závodník, Faraon, Mim, AIDS, Němci, Česká královna, Florida Panthers, New Jersey Devils, Malíř, Producent, Mluvčí, Upálen, Prezidenti USA, Francouz, Životopis, Olympijští vítězové, Dabérka apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, Kostky, Životopisy slavných osobností, zdroje informací, Free game online hry, Vlajky států světa, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, odkazy

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pittsburgh Penguins, ČSSD, Architekt, Romantismus, Němci, Vojáci, Američan, Boston Bruins, Nobelova cena, Lord, Hejtman, Olympijští vítězové, Obchodník, Hejtmani, Rétorika, Zavražděn, Upálen, Teolog, Hokejisté, Producent, Ministr zahraničí, Habsburkové, Továrník, Orlík, Angličané, Masový vrah, Ministr, Nežijící, Atentát, Sochař, Miliardář, Gymnasté, Závodník, Čech, Pop, New Jersey Devils apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro monitor, obrazovka počítače, mobil, phablet, smartphone, notebook, displej, mobilní telefon, tablet, ultrabook, počítač a pro operační systémy macOS, Linux Mint, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows XP, Linux Fedora, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, ptáci, zvířata, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, free wallpapers, motorky, Formule 1, oceán, moře, pláže, květiny, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 1280x960, 320x568, 1600x1200, 1440x960, 1280x1024, 1200x1920, 1800x1440, 3200x1800, 1536x2048, 3200x1200, 854x480, 2560x1600, 1440x2560, HD 1280x720, 1680x1050, 2048x1536 atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Karetní, Velikonoční hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Logické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Bojové online gamesy, Pro dívky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Strategie a podobně.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Strategické onlinovky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Deskovky, Hannah Montana, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Vaření a smažení, Barbie hry apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Superhry a hry online zdarma, Webové html5 hry zdarma, Vánoční magazín, volný čas, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, V, pro děti, humor, hyperlinky, multimédia, linky, Texas hold’em poker En ligne, regles, paris, jouer, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Další odkazy:

Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Proxy server
Odkazy na zajímavé weby
Sportovní tapety na PC
Naše tipy na užitečné weby
United Kingdom
Linky na partnerské weby
Obázek Těhotenství
Odkazy na partnerské weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava

Děkujeme vám za vaši návštěvu.