Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtipné texty, černý humor, frky, vtípky, fórky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, černý humor, frky, vtípky, fórky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O škole, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O ekonomech, O gayích a homosexuálech apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webové stránky, pro dospělé, Seznam zkratek a akronymů, World flags, Slovník pojmů Co je to?, Přehled státních vlajek států světa, Nejhranější hry online, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejhranější hry online, Životopisy osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Ftipy, frky, fórky, kameňáky, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Ftipy, frky, fórky, kameňáky, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O ženách, Vtipy o policajtech, O Windows, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O mužích, O Somálcích, Frky ze života, Vtipné hádanky apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Tapety do mobilu - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. doporučujeme pro počítač, obrazovka počítače, phablet, PC, smartphone, displej, mobil, mobilní telefon, tablet, monitor, ultrabook a pro operační systémy Slackware, Java ME, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Android, macOS, Windows 95, Windows Me, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 98. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, zvířata, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, wallpapery, motorky, motocykly, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, auta, Roztomilá zvířátka, letadla, rostliny, noční města, psi a štěňátka, voda a bubliny, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte v rozlišení 2560x1600, 1200x1920, 1024x768, 1600x1200, 1366x1024, 1280x768, 2560x1440, 800x1280, 854x480, 640x480, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 375x667, 1536x864, 1440x960 atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat soubory těchto typů: obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, šablony dokumentů, video soubory, systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Keywords:Obrázky na plochu PC, internet, odkaz, Obrázky zdarma, Co je to Romulus Remus?, linky, Super online flash hry, Přehled souborových přípon, Charlize Theron, výukové pomůcky, Online životopisy, biografie slavných osobností, volný čas

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, politika, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, věda, osobnosti, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, rodinné vztahy, vlastnosti, školství, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, politici, národnost, záliby, psychologie atd.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Moudrosti, úsloví, hlášky, myšlenky, motta, výroky, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, úsloví, hlášky, myšlenky, motta, výroky, moudra, z kategorií citáty o víře, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o smrti od různých známých osobností.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: webovky, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značení, Vymalovánky k tisku, školství, A, Super online kvízy, Obrázky k svátku, Státní vlajky států světa, internetové stránky, URL, Wallpapers na PC ke stažení

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kavkazská jedle, Vánoční dekorace, Cesmína, Neviňátko, Strom, Milka, Filmy, Vánoční punč, Stromeček, Pozadí, Košíčky, Zima, Jmelí, Píseň, Kameňák, Staroměstské náměstí, Slámový adventní věnec, Borovice, Adventní věnec, Pokrmy, Křesťanství, Dárky, Vídeň, Adventní svícen, Linux, Recepty, Vánoční koledy, Vánoční hvězda, Bramborový salát, Anděl, Vánoční svíčky apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, politické strany a hnutí, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, státy usa, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komik, Malíř, Normalizace, Dabérka, Francouz, Filozof, Miliardář, Hokejisté, Trenérka, Císař, Vojáci, Poslanec, Němci, Pop, Ministr zahraničí, Životopis, Obchodník, Zpěvačka, Prezidenti ČR, Hokej, Slovenští prezidenti, Trest smrti, Teolog, Nobelova cena, Vražedkyně, Vládce, Avangard Omsk, Antropolog, Miliardáři, Prezidenti, Brno, Češi, Válka, Faraon, Žijící, Imitátor apod.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Jižní Karolína, Kentucky, Maryland, Jižní Dakota, Louisiana, Kansas, Texas, Minnesota, Tennessee, Arkansas, Západní Virginie, New Hampshire, Connecticut, Idaho, Nevada, Indiana, Massachusetts, Utah, Severní Karolína, Arizona, Missouri, Delaware, Florida, Vermont, Montana atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Auta a závodní, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Logické hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Omalovánky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Klíčová slova: F, pro děti, tipy, Póquer online, Super online hry zdarma, V, Online vánoční webzine, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Přehled souborových přípon, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, weby

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kavkazská jedle, Vánoční dekorace, Cesmína, Neviňátko, Strom, Milka, Filmy, Vánoční punč, Stromeček, Pozadí, Košíčky, Zima, Jmelí, Píseň, Kameňák, Staroměstské náměstí, Slámový adventní věnec, Borovice, Adventní věnec, Pokrmy, Křesťanství, Dárky, Vídeň, Adventní svícen, Linux, Recepty, Vánoční koledy, Vánoční hvězda, Bramborový salát, Anděl, Vánoční svíčky apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, politické strany a hnutí, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, státy usa, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, počítače, Super online flash hry, doporučujeme, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Wallpapers na plochu PC květiny, Online vánoční magazín, info, odkazy, V, zeměpis, hyperlinky, Cestovatelské stránky,

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women
Partnerské weby
Paris Saint-Germain F.C.
Naše tipy
ChristianMingle
Zajímavé internetové odkazy
Ozdoby
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.