Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Strategie, Karetní, parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, fyzika, nápoje, literatura, psychologie, cestování, rostliny, hardware, zločin a právo, nemoce, počítače, účetnictví, zkratky, matematika, stavebnictví, internet, technika, chemie, latina, politika, český jazyk, školství atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Fórky, kameňáky, černý humor, frky, anekdoty, fóry

Chcete se uvolnit? Fórky, kameňáky, černý humor, frky, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O Němcích, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipné hádanky, O manželství, O ekonomech, O Slovácích, O zvířátkách, O důchodcích, Frky o tchýních, O ženách, O mužích, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Hry pro dívky online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Onlinovky zdarma, Online hry zdarma, Super online kvízy, multimédia, tipy, Omalovánky a pozadí na plochu PC, humor, internet, Dopravní značky, zdarma

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Slováci, Olympiáda, Mim, NHL, Herečka, Pittsburgh Penguins, Kladno, Generalissimus, Prezidenti USA, Trenérka, Vládce, Komunista, Boston Bruins, Faraon, Novinář, Ministři, Country, Charta 77, Egypt, Filozof, Starověký Egypt, Čeští králové, Císař, Slovenští prezidenti, New York Rangers, Básník, Kancléř, Spisovatel, Prezident, Žhavé výstřely, KHL, Fotograf, Husité, AIDS, Producent apod.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v smartphone, phablet, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, displej, ultrabook, monitor, notebook, mobil, počítač a pro operační systémy Slackware, Windows 2000, FreeBSD, Mac, SUSE Linux, Windows XP, Android, OSX, Chrome OS, BlackBerry OS, Windows Server 2012. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, zvířata, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, rostliny, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, sportovní pozadí, psi a štěňátka, květiny, kytky, dopravní prostředky, auta, budovy a stavby. Dostupná rozlišení jsou 1080x1800, 375x667, 800x1280, 1440x2560, 393x786, 2160x3840, 1536x864, 1024x768, 1600x1200, 360x720, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 1152x768, 1280x800, 2560x1600, 1152x864 atd.

Kameňáky, ftipy, fórky, fóry, vtipné texty, vtipy

Chcete se pobavit? Kameňáky, ftipy, fórky, fóry, vtipné texty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, kameňáky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, přístroje, Vánoce a Advent, nápoje, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, květiny, láska, mapy, hmyz, ovoce, symboly, auta, muži, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, náboženství, hudba, smajlíci a emotikony, sport, rostliny, zelenina atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Pozadí na PC ke stažení - full HD tapety ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, phablet, počítač, ultrabook, displej, mobilní telefon, PC, tablet, notebook, monitor, mobil a pro operační systémy Windows 7, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 2000, Windows XP, FreeBSD, Red Hat Linux, Lubuntu, Java ME, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu. Wallpapers na PC z kategorií letadla, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, wallpapery, sportovní pozadí, budovy a stavby, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, květiny, kytky, auta, Roztomilá zvířátka. Zvolit si můžete rozměry 1280x800, HD 1280x720, 1536x2048, 1280x1024, 1440x960, 750x1334, 1440x2560, 1152x768, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 320x568, 375x812, 768x1024, 412x846, 1800x1440, 1200x1920 atd.

Keywords:Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přehled vlajek USA, zajímavosti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vykrajovátka na vánoční cukroví, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, pro děti, zdroje informací, Svatební blahopřání a texty, volný čas, školství, Onlinovky zdarma

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Karlovarský kraj apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Náš tip, cestování, hry a informace

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, školství, herectví, herci a herečky, osobnosti, sport, filozofie, psychologie, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, státní správa, národnost, mytologie, křesťanství, poruchy, lékařství, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, politici, přezdívky, politika, zločin a právo atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: Nej hry online, webové stránky, Pozadí na PC ke stažení, Mandy Moore, kuriozity, linky, Slovník pojmů Co je to?, Wallpapers na plochu, odkazy, zadarmo, Full HD pozadí ke stažení, internetové stránky

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Informace, cestování, hry a informace

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Virginie, Oregon, Georgie, New Hampshire, Iowa, Maryland, Minnesota, Kalifornie, Delaware, Maine, Massachusetts, Oklahoma, Indiana, Západní Virginie, Rhode Island, New Jersey, Texas, Ohio, Louisiana, Wisconsin, Nevada, Kentucky, Arkansas, Pensylvánie, Nové Mexiko, Arizona atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značky, Bridge, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, M, B, Přání, přáníčka, blahopřání, Obrázky, kliparty, Státní prapory všech zemí, hyperlinky

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Bonmoty, myšlenky, aforismy, motta, moudrosti, moudra, úsloví

Citáty slavných osobností, Bonmoty, myšlenky, aforismy, motta, moudrosti, moudra, úsloví, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o víře od různých známých osobností.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Vánoční online hry, Klasické, Závodní, Bojové online gamesy, Logické, Oddechové a podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Federace USA, pro dospělé, F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přání k jmeninám, sms ke svátku, info, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, URL, Nejhranější online hry zdarma, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník, Brittany Murphy, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Online hry zadarmo
Partnerské weby
Sexy Julia Stiles
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Femme fatale
Naše tipy
Obrázky k vytištění a vybarvení
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky, pozadí, tapety 1280x800
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na PC, mobil tablet 1152x864
Wallpapery na pozadí 1280x854
Windows wallpapers 1280x768