Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Husité, Gymnasté, Válka, Druhá světová válka, Zpěvák, Kancléř, Producent, New York Rangers, Komunista, Francouz, Atentát, Slováci, Životopis, Skladatel, Lord, Renesance, Žhavé výstřely, Miliardář, Závodník, Egypt, Nobelova cena, Prezident USA, Antropolog, Stoletá válka, Komunisté, Prezidenti USA, Prezidenti ČR, Vojáci, Imitátor, Američané, NHL, Máj, Komik, Československo, Pop, Itálie apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: zdroje informací, Státní vlajky států světa, internetové stránky, V, Obrázek vejce kačenka, F, Nejhranější online hry zdarma, URL, Obrázky krásných sexy žen., Super free web games zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky měst a obcí České republiky, M

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Keywords:Pozadí na tablet, tipy, kuriozity, Přehled zkratek a akronymů, Omalovánka Oživlé vajíčko, Full HD pozadí ke stažení, volný čas, Obrázky na plochu počítače, Blahopřání Mám čest být vajíčko, Free game online hry, Nejlepší školní testy a kvízy, doporučujeme

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, země Afriky, země jižní Asie apod.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Karetní, Logické, Klasické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy a podobně.

Informace, všeobecné informace zdarma

Pozadí na tablet - wallpapers na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. jsou vhodná pro smartphone, monitor, tablet, mobil, obrazovka počítače, displej, počítač, mobilní telefon, ultrabook, phablet, notebook a pro operační systémy Java ME, Windows 10, Linux Fedora, Android, Windows 7, Windows Me, Mac, Windows 98, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows 95. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, hry a herní wallpapery, zvířata, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, hudební tapety, budovy a stavby, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, auta, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, letadla, voda a bubliny, sportovní pozadí, wallpapery. Zvolte si z rozměrů 768x1024, 1600x2560, 360x760, 1280x1024, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 412x846, 1200x1920, 393x786, 1024x600, 375x667, 750x1334, 800x1280, 2560x1440 atd.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. můžete využít v mobil, PC, monitor, obrazovka počítače, tablet, počítač, mobilní telefon, smartphone, displej, ultrabook, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, Android, Windows 10, Slackware, Windows 98, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Mac, OSX, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone). Wallpapery na plochu PC jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, free wallpapers, sportovní wallpapery, flóra, stromy, vesmír, kosmos, nature - příroda, fraktály, armáda, válka, zbraně, květiny, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, Formule 1, fantasy, ptáci, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata. Zvolit si můžete z velikostí 640x480, 2160x3840, 1920x1200, 320x568, 1024x768, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 2560x1920, 4800x1200, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 1152x768, 1600x900, 1152x864 atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Online adventní magazín, F, výukové pomůcky, Přání, přáníčka, blahopřání, Vlajky spojených států amerických, internet, zdarma, Velikonoční výzdoba, Webové online testy zdarma, Biografie slavných osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, jak vytvořit, jak spustit, jak převést, jak konvertovat, v čem spustit, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat následující typy souborů: obrazy disků, spustitelné soubory, internet a web, dokumenty, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Státní prapory, pro dospělé, Dopravní značení, Wallpapers na plochu Vánoce, linky, M, webovky, Obrázek bílé vejce, webové stránky, Nejhranější online hry zdarma, zajímavosti

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, jak vytvořit, jak spustit, jak převést, jak konvertovat, v čem spustit, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat následující typy souborů: obrazy disků, spustitelné soubory, internet a web, dokumenty, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Myšlenky, motta, moudrosti, bonmoty, hlášky, aforismy, moudra

Slavné citáty, Myšlenky, motta, moudrosti, bonmoty, hlášky, aforismy, moudra, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, software, nástroje, různé, chemie, nemoce, počítače, zločin a právo, účetnictví, materiály, kultura, bankovnictví, politika, matematika, náboženství a křesťanství, příroda, ekonomie a ekonomika, školství, internet, filozofie, literatura, technika, psychologie, hardware atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: pro děti, Obrázky a kliparty zdarma, humor, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled formátů souborů, Obrázek Náruživá kuřačka, počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkaz, Webové online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, K, Online omalovánka zajíčci, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Nebezpečný walkman: Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Další odkazy:

Omalovánky k tisku
Doporučené odkazy
Obrázek Velikonoční slepička
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online omalovanka Velikonoční vajíčko
Zajímavé webové stránky
Tenisové tapety na plochu PC
Partnerské internetové stránky
Travel in Europe

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Obrázky na plochu 1920x1440
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapers na plochu 1600x1200

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na mobil 1080x1920

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na pozadí monitoru 1680x1050
Wallpapers, obrázky 1280x800
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu PC 1280x960
Full HD Wallpapers 1920x1080
Wallpapers na plochu Windows 1920x1440
Pozadí na plochu 1680x1050