Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: odkaz, P, pro dospělé, Přehled vlajek USA, Vlajka Aruby, pro děti, cestování, Onlinovky zdarma, Biografie Catherine Zeta-Jones, Státní prapory států světa, Dopravní značení, zdarma, URL

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Keywords:hyperlinky, weby, Městské a obecní prapory obcí ČR, Webové online testy zdarma, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, Nejhranější hry online, kuriozity, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Pozadí na plochu monitoru, Super online kvízy, zeměpis, Kliparty pro dokumenty

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Druhá světová válka, Philadelphia Flyers, Fotograf, Archivář, Avangard Omsk, Hejtman, Olympiáda, Náboženství, Diplomat, Exilový prezident, Prezidenti, Hudba, První republika, Nežijící, Dallas Stars, Česká královna, Spisovatel, Slovák, Esejista, Voják, Trest smrti, Kancléř, Sci-fi, Křesťanství, Orlík, Renesance, Obchodník, Country, Prezident, Pittsburgh Penguins, Herečka, Ital, Miliardář, Zpěvačka, Básník, Skladatel apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vše o Vánocích, Biografie, životopis Katherine Heigl, Superhry a hry online zdarma, tipy, zajímavosti, Free computer wallpapers, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Pozadí na PC ke stažení, multimédia

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, kterak editovat, v čem spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet následující typy souborů: spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, hudební audio soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů, video soubory, systémové soubory, dokumenty apod.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílecí hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventury, Barbie hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Logické hry, Farmářské hry, online html5 hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, jak vytvořit, jak otevřít, jak přehrát, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, video soubory, koncovky souborů apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, symboly, nápoje, mapy, láska, jídlo a nápoje, květiny, ptáci, stavby, muži, hmyz, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, ženy a dívky, hudba, náboženství, sport, zelenina, auta, dopravní prostředky, rostliny atd.

Klíčová slova: školství, R, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, Webové html5 hry zdarma, internet, zdroje informací, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Full HD pozadí ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled státních vlajek států světa

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, geocaching, okresy České republiky, země EU, státy usa, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, V, výukové pomůcky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Otevřený formát, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník, Superhry a hry online zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Počítačové tapety pro Windows, V, Aktuální počasí, srážky, meteoradar, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Ti jsou totiž teplí...: Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Další odkazy:

Sexy Sara Shimada
Odkazy na zajímavé weby
Narodil se Kristus Pán
Doporučené odkazy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Partnerské internetové stránky
Recept na vosí hnízda
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Mexico

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu Windows 1366x768

Tapety na plochu:

Wallpapery na pozadí 1800x1440
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapery na plochu 1440x960
Pozadí na plochu 1440x900
Windows wallpapers 1600x2560
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1440x2560
Tapety na plochu 1280x960