Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Washington, Severní Dakota, Havaj, Delaware, Connecticut, Vermont, Maine, Illinois, Idaho, Montana, Nevada, Pensylvánie, Wyoming, Colorado, Oklahoma, Indiana, Arkansas, Virginie, New Hampshire, Arizona, Ohio, Aljaška, Jižní Karolína, Minnesota, Florida, Iowa atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové, Sportovní, Strategie, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Logické, Závodní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, kuriozity, Online adventní magazín, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, zábava, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Obrázky, kliparty, Obrázky zdarma, Státní prapory, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Keywords:volný čas, Online geografické testy zdarma bez registrace, zadarmo, Pozadí na PC ke stažení, Mamiko Tayama, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled souborových přípon, doporučujeme, Fond d écran, hyperlinky, Biografie známých osobností, webovky

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Moudra, myšlenky, úsloví, přísloví, hlášky, výroky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, úsloví, přísloví, hlášky, výroky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o zlu od různých známých osobností.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, nástroje a přístroje, ptáci, ovoce, smajlíci a emotikony, muži, osobnosti a lidé, rostliny, věda, zvířata, dopravní prostředky, halloween, sport, ženy a dívky, květiny, auta, přístroje, hmyz, nápoje, mapy, láska, zelenina, jídlo a nápoje atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Omalovánky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Logické hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Hry pro kluky, Super free web games zdarma, Omalovánky zdarma, weby, Hry pro nejmenší děti online zdarma, info, Štědrovečerní hostina, cestování, M, zajímavosti, zdarma

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, okresy České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, země EU, geocaching, státy usa, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, hudební zkratky apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, odkaz, linky, Kanadská vlajka, zdroje informací, počítače, Nejlepší školní testy a kvízy, Jak spořit a vytvářet úspory?, Hry pro kluky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Vlajky spojených států amerických

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro tablet, notebook, mobil, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, phablet, počítač, smartphone, ultrabook, displej a pro operační systémy Lubuntu, BlackBerry OS, Chrome OS, Windows XP, Slackware, Android, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows 10, Microsoft Windows Vista, macOS. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, sportovní pozadí, dopravní prostředky, letadla, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, hudební tapety, noční města, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, zvířata, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, rostliny, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 1920x1440, 375x812, 1280x768, 1280x1024, 1440x900, 1152x1920, 1024x600, 360x720, 800x600, 1280x960, 1680x1050, 1536x2560, 2048x1080, 1366x1024, 393x786, 2560x2048 atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, Online biografie, životopisy osobností, Dopravní značení, tipy, URL, Katherine Heigl, webové stránky, M, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zeměpis, Databáze osobností Kdo je to?, pro děti, Vybarvěte si velikonoční kraslici zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Další odkazy:

Biblické omalovánky k tisku
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Inzeruj, inzerce zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Zajímavé webové stránky
World countries flags
Odkazy na partnerské weby
Shakira
Doporučené internetové odkazy
Gillian Anderson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.