Dále doporučujeme, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Moudra, hlášky, aforismy, myšlenky, motta, úsloví, výroky

Citáty slavných osobností, Moudra, hlášky, aforismy, myšlenky, motta, úsloví, výroky, z kategorií citáty o nenávisti, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o životě od různých známých osobností.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Síť, počítače a internet

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Vtipné texty, kameňáky, fóry, anekdoty, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, fóry, anekdoty, černý humor, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, výukové pomůcky, Wallpapers na PC ke stažení, Webové online hry zdarma, West Bank, multimédia, kuriozity, Online adventní magazín, Obrázek Tři králové zdarma ke stažení, Seznam souborových přípon, Členské země americké federace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, filozofie, psychologie, osobnosti, profese a zaměstnání, křesťanství, historie, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, rodinné vztahy, vlastnosti, žurnalisté a novináři, zločin a právo, politika, politici, záliby, fikce a fantasy, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Barbie hry, Hry s koňmi, Adventury, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Oblíkačky, Farmářské hry, Hannah Montana apod.

Internet, síť, počítače a internet

Wallpapers na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v PC, tablet, displej, obrazovka počítače, počítač, smartphone, notebook, phablet, mobilní telefon, ultrabook, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows NT, BlackBerry OS, macOS, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 95, Windows Me, Java ME, Linux Xubuntu, Windows 10. Obrázky na PC z kategorií sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, zvířata, ptáci, hmyz a pavouci, flóra, stromy, fantasy, free wallpapers, květiny, motorky, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 1024x600, 800x1280, 1280x800, 1440x960, 4800x1200, 1366x1024, 1280x1024, 750x1334, 1366x768, 1280x960, 1152x768, 375x667, 1920x1440, 1440x2560, 393x786, 1152x864 atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:weby, Tapety na PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, Hlavní město Praha, odkazy, počítače, cestování, Film Avatar 1,2, Vánoční magazín, volný čas, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Náš tip, počítače a internet

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, komprimace dat, grafiku, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, software, cestování, psychologie, nástroje, počítače, hardware, filozofie, bankovnictví, materiály, stavebnictví, školství, sport, jídlo, latina, zločin a právo, matematika, zkratky, nápoje, různé, kultura, lékařství a medicína, český jazyk, internet atd.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší školní testy a kvízy, školství, Online omalovánka k Novému roku, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nej hry online, Dopravní značky, Vánoce, Kliparty zdarma, Onlinovky zdarma, info, Městské a obecní prapory obcí ČR

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, školství, psychologie, technika, český jazyk, stavebnictví, účetnictví, nemoce, filozofie, počítače, nápoje, různé, cestování, sport, latina, ekonomie a ekonomika, materiály, chemie, matematika, rostliny, lékařství a medicína, bankovnictví, jídlo, fyzika atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

World wide web, internet, počítače a internet

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: webové stránky, pro dospělé, Online web Hry zdarma bez registrace, Pozadí na plochu Windows, humor, Vlajky států USA, hyperlinky, Fotografie topmodelek, V, zeměpis, Super online flash hry

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, školství, psychologie, technika, český jazyk, stavebnictví, účetnictví, nemoce, filozofie, počítače, nápoje, různé, cestování, sport, latina, ekonomie a ekonomika, materiály, chemie, matematika, rostliny, lékařství a medicína, bankovnictví, jídlo, fyzika atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Informace, počítače a internet

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Karetní, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, Strategie a podobně.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Virginie, Wyoming, Oklahoma, Maine, Tennessee, Arkansas, Arizona, Rhode Island, Missouri, Georgie, Vermont, Severní Dakota, Mississippi, Colorado, Aljaška, Delaware, Idaho, Michigan, New Hampshire, Nevada, Havaj, Pensylvánie, Indiana, New York, Nebraska, Maryland atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: zdroje informací, Seznam zkratek a akronymů, Prapory regionů a království, internetové stránky, zadarmo, Text lidové vánoční písně Ó, svatá dobo vánoční, internet, Online životopisy, biografie, odkaz, zábava, pro děti, linky, Úspory a spoření, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Já ho zabil!: Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Úspory a spoření
Tipy na zajímavé weby
Guinea
Doporučené odkazy
Jak vypadá Betlémská hvězda?
Linky na partnerské weby
Kanadská vlajka
Naše tipy na zajímavé stránky
Novoročenka psaná německy
Tipy na užitečné weby
Recept na vánoční cukroví vosí hnízda

Děkujeme vám za vaši návštěvu.