Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Náš tip, důležité informace

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, významné osobnosti, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Královna, Atentát, Český slavík, Podnikatelé, Stoletá válka, Miliardář, Renesance, Mim, Orlík, Zavražděn, Češi, Kancléř, Kněz, Císař, Malíř, Pedagog, Slováci, Máj, Dallas Stars, Poprava, Sebevražda, Florida Panthers, Trest smrti, Olympiáda, Překladatel, Diplomat, Trenérka, Zlatý slavík, Nežijící, Miliardáři, Dabérka, Masový vrah, Brno, Československo, Textař, Němci apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, vlastnosti, rodinné vztahy, politici, věda, umělci, psychologie, herectví, herci a herečky, mytologie, poruchy, lékařství, záliby, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, školství, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, nadpřirozené osoby atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, URL, weby, zdroje informací, Obrázky k svátku, obrázková přání, Wallpapers na plochu PC, zdarma, hyperlinky, Lionel Messi fotbalista, volný čas, odkaz, zábava, školství

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Informace, důležité informace

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky a kliparty zdarma, Online hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, Seychelles, cestování, Webové online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Descarga de música, V, Státy a jejich prapory, Přehled souborových přípon

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Internet, síť, důležité informace

Adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Patchwork, Jmenovky, Přáníčko, Láska nebeská, Vykrajovátka, Sám doma, Anděl, Jmelí, Brno, Recepty, Tiskárna, Strom, Husarské knoflíky, Jedle, Rumové řezy, Text, Sněhulák, Píseň, Koledy, Hostina, Vinná klobása, Adventní věnec, Korálky, Keramika, Vánoční světýlka, Kavkazská jedle, Smrk, Blahopřání, Jídlo, Vánoční stromek, Filmy apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Vtipy, kameňáky, vtípky, anekdoty, fórky, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtipy, kameňáky, vtípky, anekdoty, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O ekonomech, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O mužích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ženách apod.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, Webové online hry zdarma, zadarmo, El Salvador, Seznam zkratek a akronymů, Skvělé hry online zdarma, tipy, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, V, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkazy, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, rodinné vztahy, křesťanství, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, filozofie, lékařství, věda, fikce a fantasy, politici, záliby, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, historie, podnikání a podnikatelé, poruchy, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, sport, herectví, herci a herečky atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Síť, důležité informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak konvertovat následující typy souborů: písma, fonty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, dokumenty, grafiku, systémové soubory apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Karolína, Severní Karolína, Nebraska, Washington, Wisconsin, Alabama, Maine, Wyoming, Vermont, Georgie, Iowa, Illinois, Aljaška, Texas, Havaj, Kansas, Colorado, Idaho, Missouri, Montana, Severní Dakota, Arkansas, Indiana, Minnesota, Tennessee, Virginie atd.

Klíčová slova: M, Vlajky měst České republiky, kuriozity, Arsenal Football England, č, Dopravní značení, výukové pomůcky, Countries and flags, Kliparty pro dokumenty, Nejhranější online testy a kvízy, R

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, rodinné vztahy, křesťanství, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, filozofie, lékařství, věda, fikce a fantasy, politici, záliby, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, historie, podnikání a podnikatelé, poruchy, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, sport, herectví, herci a herečky atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Doporučené odkazy, důležité informace

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Rčení, bonmoty, moudrosti, úsloví, myšlenky, moudra, aforismy

Citáty slavných, Rčení, bonmoty, moudrosti, úsloví, myšlenky, moudra, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o víře od různých známých osobností.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: multimédia, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, webové stránky, Dopravní značení, Free game online hry, Úspory vody, tepla, eletřiny, Nejlepší tapety na plochu zdarma, doporučujeme, Adventní magazín, internetové stránky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný slovník pojmů a termínů, Moto tapety na PC,

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Partnerské weby
Ecuador
Naše tipy
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Vlajky bývalých zemí
Doporučené odkazy
Poker karetní hra
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu 1366x1024
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapery na pozadí 1800x1440
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na PC 1536x2560
Wallpapers na plochu 1440x2560
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na PC, mobil tablet 1536x2048