Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pokrmy, Wallpaper, Perníčky, Vánoční kaktus, Kuba, Šišky, Milka, Květiny, Vánoční ozdoby, Vánoční prostírání, Vánoční svařák, Kavkazská jedle, Vánoční punč, Betlém, Adventní neděle, Drážďany, Rostliny, Silvestr, Osvětlení, Písnička, Jmenovka, Jedle, Tablet, Třásně, Atmosféra, Keramický adventní věnec, Ježíšek, Linux, Křesťanství, Štědrý den, Papírový vánoční stromek apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Pozadí na PC, Webové online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kam na výlet?, Přehled zkratek a akronymů, internet, kuriozity, Sexy Emma Watson, Webové online testy zdarma, odkaz, linky, Vlajky států a zemí světa

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, vlastnosti, historie, školství, křesťanství, podnikání a podnikatelé, filozofie, poruchy, politika, sport, národnost, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, umělci, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, státní správa atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Obrázky na plochu PC - tapety na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu PC. vhodné pro displej, notebook, phablet, obrazovka počítače, smartphone, tablet, ultrabook, PC, počítač, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, Windows Me, Windows 7, Slackware, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Android, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, FreeBSD. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, wallpapery, motorky, motocykly, rostliny, budovy a stavby, psi a štěňátka, zvířata, auta, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, květiny, kytky, hudební tapety, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie. Dostupná rozlišení jsou 412x846, 2560x2048, 640x480, 360x760, 1920x1200, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 1280x768, HD 1280x720, 320x568, 1280x960, 1280x854, 2560x1440, 1536x2560 atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Barbie hry, Akční gamesky, Hannah Montana apod.

Keywords:Super online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky, Vymalovánky k tisku, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky zdarma, tipy, Vlajky, flags, zdroje informací, Dopravní značky, Seznam souborových přípon

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, komprimace dat, grafiku, video soubory, písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Poslanec, Američan, Kladno, Lord, Vrah, Němci, Sci-fi, Žijící, Masový vrah, Manýrismus, Hejtman, Maršál, Hejtmani, Druhá světová válka, Československo, Protektorát, Angličané, Generalissimus, HIV pozitivní, Florida Panthers, První republika, Závodník, Mluvčí, Dallas Stars, Továrník, Čech, Textařka, Filozof, Státník, AIDS, Vražedkyně, Romantismus, Miliardáři, Podnikatelé, Ekonom, Vládce apod.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Osvětlení do oken, Vánoce, Adventní neděle, Jmenovky, Vánoční svařák, Historické ozdoby, Vánoční světýlka, Vosí hnízda, Zima, Osvětlení, Pastýř, Vánoční svíčky, Cesmína, Koleda, Hostina, Jmelí, Vánoční prostírání, Drážďany, Košíčky, Vánoční svícen, Adventní svícen, Korálky, Neviňátko, Blahopřání, Advent, Rumové řezy, Adventní trhy, Windows, Santa Claus, Samolepky, Nový rok apod.

Klíčová slova: multimédia, Nejlepší online hry zdarma, zeměpis, Emma Watson, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Onlinovky zdarma, 3D a digital Wallpapers, Prapory českých měst, zajímavosti, Ilustrační obrázky, Vlajky států USA

Wallpapers na plochu PC - full HD tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro mobilní telefon, smartphone, displej, phablet, tablet, monitor, PC, počítač, notebook, mobil, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 95, SUSE Linux, Linux Mint, Lubuntu, Chrome OS, OSX, Windows XP, Microsoft Windows 8, Java ME. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, armáda, válka, zbraně, fraktály, motorky, Formule 1, květiny, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 320x568, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 1366x768, 360x760, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 375x667, 1280x1024, 854x480, 1024x600, 1440x960, 1366x1024, 1440x900, 1680x1050 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, fyzikální jednotky, geocaching, hudební zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Washington Capitals, Esejista, Továrník, Komunisté, Ekonom, Kněz, Mluvčí, Právník, Francouz, Scénárista, Němci, Fotograf, Manýrismus, Režisér, Vojáci, Historik, Žijící, Faraon, Miliardář, Husité, Exilový prezident, Státník, KSČ, Čeští králové, Vojevůdce, Itálie, Herec, Charta 77, Hokej, Kladno, Textařka, Nobelova cena, Politik, Spisovatel, Prezidenti, Normalizace apod.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Mississippi, Minnesota, Tennessee, Jižní Dakota, Arizona, Kansas, Rhode Island, Utah, Delaware, Havaj, Missouri, Illinois, Montana, Iowa, Arkansas, Connecticut, Severní Dakota, New Jersey, Nevada, New York, Michigan, New Hampshire, Západní Virginie, Florida, Alabama atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, webové stránky, pro dospělé, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, webovky, Stručný encyklopedický slovník, Online adventní magazín, Free software, F, Wallpapers na plochu PC, Životopisy osobností

Wallpapers na plochu PC - full HD tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro mobilní telefon, smartphone, displej, phablet, tablet, monitor, PC, počítač, notebook, mobil, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 95, SUSE Linux, Linux Mint, Lubuntu, Chrome OS, OSX, Windows XP, Microsoft Windows 8, Java ME. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, armáda, válka, zbraně, fraktály, motorky, Formule 1, květiny, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 320x568, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 1366x768, 360x760, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 375x667, 1280x1024, 854x480, 1024x600, 1440x960, 1366x1024, 1440x900, 1680x1050 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, fyzikální jednotky, geocaching, hudební zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Síť, technika, kultura, volný čas

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat, jak importovat, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit následující typy souborů: dokumenty, písma, fonty, grafiku, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, spustitelné soubory, internet a web, konfigurační soubory apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Frky, fóry, vtípky, fórky, anekdoty, kameňáky

Potřebujete se naladit? Frky, fóry, vtípky, fórky, anekdoty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Frky ze života, O ženách, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O manželství, O gayích a homosexuálech, O škole, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Windows apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: M, Online vánoční magazín, Obrázky na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, internetové stránky, počítače, info, Prapory regionů a království, URL, Světové vlajky, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Černobyl: V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Další odkazy:

Charlize Theron
Partnerské internetové stránky
Real Madrid CF
Odkazy na zajímavé weby
Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan
Naše tipy na užitečné weby
Fernando José Torres Sanz
Tipy na zajímavé weby
Lucy Liu
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Alyson Hannigan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.