Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američané, Němci, Křesťanství, Novinář, Poprava, NHL, Slováci, Avangard Omsk, Mluvčí, Esejista, Nežijící, Zpěvačka, Životopis, Skladatel, Miliardář, Kancléř, Olympiáda, Žijící, Hejtman, Vojáci, Státník, Svatý, Ekonom, Sebevražda, Filozof, KHL, Angličané, Malíř, Prezident, Český slavík, Básníci, Philadelphia Flyers, Poslanci, Prezidenti USA, Masový vrah, Starověký Egypt apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Informace, technika, zábava, informace

Tapety do mobilu - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. doporučujeme pro počítač, phablet, displej, monitor, smartphone, mobil, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Fedora, macOS, Linux Mint, OSX, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 7, Java ME, Mac. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, auta, noční města, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, zvířata, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, voda a bubliny, dopravní prostředky, psi a štěňátka, letadla, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1152x864, 320x568, 360x720, 1200x1920, 640x480, 2560x2048, 1280x960, 360x760, 2160x3840, hi res 2560x1920, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 1024x600, 1680x1050, 768x1024 atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Pro dívky, Logické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Strategie, Střílečky, Klasické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Oddechové a podobně.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Dopravní značení, Biografie známých osobností, Dopravní značení, Anguilla, Členské země americké federace, tipy, cestování, Antistresové omalovánky, zadarmo, Kliparty pro dokumenty, Online adventní magazín, Prapory regionů a království

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro mobil, mobilní telefon, PC, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, displej, tablet, phablet, notebook, počítač a pro operační systémy BlackBerry OS, Mac, Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows 95, Slackware, OSX, Windows 10, Linux Fedora, Java ME, Linux Xubuntu. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, auta, psi a štěňátka, květiny, kytky, hudební tapety, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, letadla, příroda, krajina, wallpapery, zvířata, rostliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, voda a bubliny, noční města. Dostupná rozlišení jsou 2048x1080, 1920x1440, 750x1334, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 360x720, 393x786, 1024x600, 1080x1800, 1536x2560, 2560x2048, 1152x864, 320x568, 2160x3840, 1280x1024, 1920x1280 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zkratky, politika, nemoce, rostliny, stavebnictví, matematika, materiály, lékařství a medicína, literatura, hardware, technika, filozofie, jídlo, psychologie, fyzika, software, příroda, věda, internet, počítače, latina, chemie, cestování, různé atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, výukové pomůcky, internet, Wallpapers na PC ke stažení, Velikonoční textová blahopřání, Kliparty zdarma ke stažení, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, zábava, počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lego, Písnička, Košíčky, Omalovánky, Mrazík, Štóla, Santa Claus, LED svíčky, Tapeta, Řetězy, Adventní věnec, Borovice, Vánoční svícen, Windows, Vánoční světýlka, Třásně, Pozadí, Vánoční koule, Vánoční hvězda, Kapr, Kavkazská jedle, Francouzsky, Vánoční pozadí, Umělý vánoční stromek, Vánoční prostírání, K Tisku, Jedle, Popelka, Linux, Tisk, Milka apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Výroky, přísloví, rčení, myšlenky, úsloví, bonmoty, moudra

Slavné citáty, Výroky, přísloví, rčení, myšlenky, úsloví, bonmoty, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o bohu od různých známých osobností.

Klíčová slova: K, humor, B, Přání k jmeninám, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Tapety do mobilu, Online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Prapory českých měst, hyperlinky, Wallpapery do mobilu

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Sportovní, Velikonoční hry, Pro dívky, Logické, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky a podobně.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, čím zobrazit soubory těchto typů: konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat, dokumenty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, obrazy disků, internet a web, systémové soubory apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Náš tip, technika, zábava, informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, láska, ženy a dívky, auta, ptáci, muži, zelenina, smajlíci a emotikony, zvířata, přístroje, rostliny, osobnosti a lidé, věda, ovoce, nástroje a přístroje, mapy, hudba, hmyz, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween atd.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Montana, Kalifornie, Georgie, Kansas, Oklahoma, Oregon, Maryland, Wisconsin, Aljaška, Arkansas, Idaho, New Jersey, New York, Louisiana, Jižní Karolína, Ohio, Illinois, Missouri, Kentucky, New Hampshire, Massachusetts, Indiana, Colorado, Nevada, Texas atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Přehled formátů souborů, URL, Egypt, multimédia, Super free web games zdarma, Online hry pro děti zdarma, Flags of the world countries, webovky, Nejlepší školní testy a kvízy, Vánoční web

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Sportovní, Velikonoční hry, Pro dívky, Logické, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky a podobně.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, čím zobrazit soubory těchto typů: konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat, dokumenty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, obrazy disků, internet a web, systémové soubory apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Síť, technika, zábava, informace

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Animace, Stolní a deskové hry, Závody aut, Adventury, Postřehové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky a tak dále.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Wallpapery do mobilu - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery do mobilu. vhodné pro počítač, tablet, monitor, displej, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, mobil, smartphone, notebook, PC a pro operační systémy Linux Fedora, Slackware, Windows XP, FreeBSD, Mac, Windows 98, Android, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Lubuntu. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, ptáci, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, fraktály, květiny, velkoměsta a noční život, fantasy, Formule 1, hmyz a pavouci, motorky, zvířata, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, Rally, závody aut. Mnoho verzí a velikostí jako 360x640, 1600x2560, 1920x1200, 1080x1800, 1152x864, 3200x1800, 1920x1440, 2560x1600, 768x1024, 1440x960, 1536x2560, 1280x800, 2560x1440, 750x1334, 1280x854, 393x786 atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dramatik, Husité, AIDS, Česká královna, Sci-fi, Philadelphia Flyers, NHL, Architekt, Druhá světová válka, Máj, Zlatý slavík, Čech, Rakušan, Romantismus, Pop, Poslanec, Básníci, Gymnasté, Mluvčí, Masový vrah, Country, Archivář, Egypt, Závodník, Prezident, Prezidenti USA, ČSSD, Žhavé výstřely, Herečka, Nežijící, Královna, Prezidenti ČR, Stoletá válka, Režisér, Ministr zahraničí, Francouz apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, země EU, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, hudební zkratky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, vojenské hodnosti, geocaching apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přehled souborových přípon, linky, V, Wayne Rooney, pro dospělé, Vlajky amerických států USA, volný čas, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Přání ke kulatému výročí,

Několik fórů na závěr. Vtip Sex na severním pólu: Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Další odkazy:

Naše tipy
Antistresové omalovánky pro dospělé
Doporučené odkazy
Arsenal Football England
Partnerské weby
El Salvador
Tipy na zajímavé weby
Athletic Bilbao club
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.