Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Wallpapery na tablet - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: Wallpapery na tablet. můžete využít v tablet, mobilní telefon, PC, phablet, smartphone, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, displej, notebook, monitor a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Mac, BlackBerry OS, FreeBSD, OSX, Linux Xubuntu, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC ke stažení z kategorií flóra, stromy, zvířata, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, ptáci, Formule 1, vesmír, kosmos, fantasy, květiny, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, hmyz a pavouci, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, free wallpapers. Mnoho verzí a velikostí jako 360x640, 2560x1600, 1440x900, 750x1334, 320x568, 1280x768, 360x760, 1920x1080, 1280x1024, 2048x1536, 1080x1920, 393x786, 3200x1200, 1536x2048, 1440x960, 1600x2560 atd.

Frky, anekdoty, vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: URL, Pozadí na PC, zábava, Seznam státních vlajek, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, zadarmo, Tapety na PC, Přehled zkratek a akronymů, Biblické omalovánky k tisku, Online biografie, životopisy osobností, Vlajky států USA, Vánoční web, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, měny, týmy NHL, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, státy usa, firmy a společnosti apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Oddechové hry, Adventury, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oblíkačky apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Keywords:Seznam souborových přípon, Dopravní značky, zajímavosti, odkaz, World Flags, Online web Hry zdarma bez registrace, internet, Nejlepší online hry zdarma, Omalovánky pro malé děti, Stručný encyklopedický slovník, Prapory českých měst, webovky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, hardware, psychologie, materiály, lékařství a medicína, sport, chemie, cestování, rostliny, nemoce, náboženství a křesťanství, latina, různé, zločin a právo, fyzika, český jazyk, počítače, nápoje, internet, filozofie, politika, zkratky, ekonomie a ekonomika, příroda atd.

Informace, technika, zábava, informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako ekonomie a ekonomika, zkratky, nemoce, psychologie, nápoje, latina, politika, nástroje, fyzika, chemie, technika, různé, hardware, filozofie, bankovnictví, počítače, software, literatura, kultura, věda, stavebnictví, český jazyk, cestování, příroda atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: zdarma, zdroje informací, Státní prapory, Obrázek Sexy žena, Free game online hry, webové stránky, pro děti, Poker online, linky, Kliparty zdarma, Online testy a kvízy zdarma, zeměpis

Vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky, fóry, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Karetní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Logické hry, Relaxační hry, Závody aut, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Animace, Adventury, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Akční hry, Střílečky a tak dále.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Závodní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Vánoční online hry, Pro dívky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Oddechové, Střílečky a podobně.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Online adventní magazín, školství, Fotografie topmodelek, pro dospělé, F, Dopravní značky, Cindy Crawford, Prapory českých měst, Kliparty pro Office, tipy

Vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky, fóry, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, věda, ptáci, květiny, sport, přístroje, ovoce, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, zelenina, náboženství, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, nápoje, ženy a dívky, mapy, rostliny, hmyz atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Přísloví, moudrosti, rčení, moudra, aforismy, úsloví, bonmoty

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, rčení, moudra, aforismy, úsloví, bonmoty, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: humor, odkazy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, internetové stránky, Fotografie topmodelek, výukové pomůcky, cestování, volný čas, Online web Hry zdarma bez registrace, M, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety sport na plochu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Příště jinak!: „Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

Online omalovánky Sport pro děti
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Alyssa Milano
Naše tipy na zajímavé stránky
SMS přání k jmeninám podle jmen
Partnerské internetové stránky
Kam na výlet?
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí na plochu 1680x1050
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200

Tapety na plochu:

Wallpapers na plochu 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Obrázky, pozadí, tapety 1600x900
Tapety na PC, mobil tablet 1536x2048
Pozadí na PC 1536x2560
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920