Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Podnikatelé, Američan, Pedagog, ČSSD, Historik, Režisér, Žhavé výstřely, Zavražděn, Dramatik, Češi, Hejtmani, Sochař, Ministr, Herečka, Architekt, Čech, Starověký Egypt, Český slavík, Rakušan, Poslanec, Poslanci, Renesance, Boston Bruins, Vládce, Prezidenti, Sci-fi, Životopis, Masový vrah, Podnikatel, Zpěvačky, Prezidenti USA, Pop, Vrah, Vražedkyně, Druhá světová válka, Itálie apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, jak spustit, v čem spustit, jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, video soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, dokumenty, systémové soubory, grafiku, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: V, zadarmo, internet, URL, Computer games, Super online hry zdarma, F, Webové html5 hry zdarma, Svobodný software, internetové stránky, č, Dopravní značky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Staré hry online

Běžte na staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Karetní hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro děti, Strategie, Stolní a deskové hry, Závody aut, Pro dívky, Akční hry, Adventury, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry a tak dále.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Vtípky, ftipy, vtipné texty, fóry, vtipy, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, ftipy, vtipné texty, fóry, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech apod.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Animace, Závody aut, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Logické hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Adventury, Karetní hry, Strategie, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky a tak dále.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Keywords:Vánoční magazín, Přehled souborových přípon, Online testy zdarma, hyperlinky, Timor-Leste, multimédia, Full HD tapety na PC, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Tinder aplikasi, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajky jednotlivých států USA, kuriozity

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, software, nástroje, ekonomie a ekonomika, zkratky, literatura, počítače, příroda, materiály, různé, lékařství a medicína, latina, věda, účetnictví, školství, rostliny, nemoce, jídlo, cestování, náboženství a křesťanství, politika, filozofie, nápoje, bankovnictví atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Oregon, Wisconsin, Virginie, Georgie, Rhode Island, Tennessee, Texas, New York, Connecticut, Arkansas, Jižní Karolína, Idaho, Oklahoma, Jižní Dakota, Utah, Maryland, Missouri, Indiana, Havaj, Louisiana, Massachusetts, Florida, Minnesota, Washington, Nové Mexiko, Aljaška atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky apod.

Klíčová slova: F, Vlajky států USA, Obrázky na PC, Community card poker, Seznam souborových přípon, pro dospělé, M, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, zdarma, zdroje informací, webovky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Fórky, vtipy, vtipné texty, černý humor, kameňáky, frky

Chcete se uvolnit? Fórky, vtipy, vtipné texty, černý humor, kameňáky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ženách, O zvířátkách, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O mužích, O škole, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O manželství, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Němcích, Vtípky o blondýnkách apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Síť pro děti i dospělé

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Právník, Žijící, Manýrismus, Ekonom, Protektorát, Atentát, Itálie, Slovenští prezidenti, Vůdce, KHL, Voják, Poslanec, Pedagog, Gymnasté, Normalizace, Státník, AIDS, Vražedkyně, Vládce, Faraon, Slovák, Miliardář, Starověký Egypt, Textař, Antropolog, Slováci, Američan, Producent, Florida Panthers, Podnikatelé, Československo, Novinář, Životopis, Svatý, Masový vrah, Obchodník apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, měny, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, státy usa, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, humor, odkaz, Slot machine, Dopravní značení, Super online kvízy, Kliparty zdarma, Real Madrid fotbalový klub, počítače, Staré hry online, webové stránky

Fórky, vtipy, vtipné texty, černý humor, kameňáky, frky

Chcete se uvolnit? Fórky, vtipy, vtipné texty, černý humor, kameňáky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ženách, O zvířátkách, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O mužích, O škole, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O manželství, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Němcích, Vtípky o blondýnkách apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Internet, síť pro děti i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Motta, rčení, moudra, moudrosti, myšlenky, bonmoty, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, rčení, moudra, moudrosti, myšlenky, bonmoty, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: tipy, školství, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled zkratek a akronymů, info, Warez, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, zábava, cestování, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma, linky, Striptýz,

Jeden fór na závěr. Vtip "Střílej!": „Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Online dating services
Partnerské weby
3D a digital Wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Sharon Stone
Zajímavé internetové odkazy
Test, examination, exam, evaluation, assessment
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.