Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, jak importovat, jak spustit, jak exportovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: pro děti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, F, Obrázková přání k svátku podle jmen, URL, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Federace USA, Athletic Bilbao club, webové stránky, Přehled formátů souborů, A, Super online hry zdarma

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Informace, cestování, hry a informace

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, státní správa, podnikání a podnikatelé, křesťanství, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, zločin a právo, lékařství, národnost, herectví, herci a herečky, poruchy, sport, historie, věda, vlastnosti, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, filozofie, přezdívky, školství atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobil, monitor, počítač, smartphone, phablet, PC, ultrabook, displej, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 7, Android, Windows NT, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows Me, macOS, Linux Xubuntu, OSX, Lubuntu. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, květiny, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, motorky, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, Formule 1, nature - příroda, zvířata, fantasy, flóra, stromy, ptáci, oceán, moře, pláže, fraktály, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 1152x1920, 412x846, 2560x1440, 1440x2560, 1920x1200, 1920x1280, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 4800x1200, 1152x864, 1280x800, 3200x1200, 1080x1800, 1366x1024, 768x1024 atd.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Databáze osobností Kdo je to?, info, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Liverpool F.C., Hry pro kluky, Vlajky států USA, Super online kvízy, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, zdarma, odkazy, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Náš tip, cestování, hry a informace

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Utah, Massachusetts, Connecticut, Texas, Maine, Washington, Michigan, Missouri, Arkansas, New Hampshire, Tennessee, Illinois, Nevada, Minnesota, New York, Kentucky, Montana, Mississippi, Colorado, Vermont, Rhode Island, Wisconsin, Oregon, Indiana, Virginie atd.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v smartphone, mobilní telefon, monitor, mobil, tablet, displej, notebook, PC, phablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy OSX, Android, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows NT, Java ME, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 7, Chrome OS. Wallpapery do mobilu z kategorií oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, Formule 1, fantasy, free wallpapers, ptáci, hmyz a pavouci, zvířata, květiny, sportovní wallpapery, motorky, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život. Stahujte ve velikostech 1600x900, 1440x960, 2048x1080, 1800x1440, 1600x900, 1536x2560, 2560x1440, 1080x1920, 1280x800, 412x846, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 360x720, 1440x2560, HD 1280x720, 640x480 atd.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. New Jersey Devils, Upálen, Ministr zahraničí, Zlatý slavík, Archivář, Dabérka, Philadelphia Flyers, Imitátor, Trest smrti, Maršál, Svatý, Ital, Vojevůdce, ČSSD, Vražedkyně, Československo, Generalissimus, Žhavé výstřely, Básníci, Stoletá válka, Vrah, Komik, Boston Bruins, Vládce, Vojáci, Mluvčí, Historik, Lord, Novinář, Sochař, První republika, Ministři, Slovenští prezidenti, Masový vrah, Protektorát, Faraon apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, zadarmo, zdroje informací, Anguilla, Přehled souborových přípon, školství, weby, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, internet, internetové stránky, počítače, odkaz

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Fórky, frky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O ženách, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Síť, cestování, hry a informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, ženy a dívky, ptáci, hmyz, auta, hudba, květiny, zelenina, nápoje, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, mapy, stavby, rostliny, ovoce, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, muži, smajlíci a emotikony, přístroje, láska, Vánoce a Advent atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Klasické, Oddechové, Logické, Strategie, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Střílečky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy a podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, nemoce, internet, školství, počítače, různé, příroda, literatura, stavebnictví, zločin a právo, rostliny, jídlo, věda, hardware, software, nápoje, účetnictví, chemie, nástroje, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, zkratky, kultura, latina atd.

Klíčová slova: multimédia, Biografie známých osobností, zeměpis, Živý vánoční stromeček, Nejlepší zeměpisné kvízy, tipy, Prapory regionů a království, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značení, volný čas

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Fórky, frky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O ženách, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: doporučujeme, výukové pomůcky, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na plochu počítače, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, M, Pozadí na plochu počítače, Webové html5 hry zdarma, Ilustrace, obrázky, Evropa,

Několik fórů na závěr. Vtip Rande na slepo: Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Karl Marx, Adam Smith
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku a jmeninám
Naše tipy
Tapety pláže
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.