Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Pozadí na plochu počítače - pozadí na tablet

Také doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. můžete využít v smartphone, ultrabook, mobilní telefon, mobil, PC, tablet, phablet, notebook, displej, počítač, monitor a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, macOS, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows Me, Windows 10 Mobile. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, rostliny, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, noční města, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, letadla, hudební tapety, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, wallpapery, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, auta, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka. Dostupné velikosti jsou 2560x2048, 1152x1920, 2560x1440, 768x1024, 854x480, 1600x1200, 1280x800, 1200x1920, 1440x2560, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1440x900, 800x1280, 1600x900, 1800x1440, 640x480 atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, zelenina, smajlíci a emotikony, mapy, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, ptáci, přístroje, nápoje, auta, osobnosti a lidé, hudba, ovoce, láska, květiny, halloween, náboženství, stavby, nástroje a přístroje, symboly, dopravní prostředky, sport atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online adventní magazín, Přehled formátů souborů, Wallpapers na plochu, Webové online testy zdarma, ú, webové stránky, FC Barcelona, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značky, Státní prapory, tipy

Kameňáky, ftipy, frky, vtipy, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, frky, vtipy, vtipné texty, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Informace, cestování, hry, zábava

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, ptáci, nápoje, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, muži, mapy, hmyz, náboženství, věda, rostliny, zelenina, sport, ženy a dívky, zvířata, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, hudba, ovoce, jídlo a nápoje, přístroje, dopravní prostředky atd.

Keywords:Super online kvízy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zajímavosti, zdroje informací, Obrázky k vybarvení, multimédia, pro děti, URL, Anonymní proxy server, F, Biografie slavných osobností, odkazy

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

úsloví, přísloví, hlášky, výroky, rčení, motta, bonmoty

Slavné citáty, úsloví, přísloví, hlášky, výroky, rčení, motta, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o životě od různých známých osobností.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, věda, školství, mytologie, profese a zaměstnání, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, filozofie, přezdívky, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, psychologie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, křesťanství, nadpřirozené osoby, zločin a právo, herectví, herci a herečky, historie atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma . Naleznete zde Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Strategie, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Stolní hry a deskovky, Karetní, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Vlajky států USA, výukové pomůcky, Státní vlajky států světa, Film Avatar 1,2, Seznam zkratek a akronymů, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, hyperlinky, Kasina, webovky, Hry pro nejmenší online, V, Obrázky a kliparty zdarma

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, měny, úřady a ministerstva, státy usa, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Hannah Montana, Omalovánky, Akční gamesky apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Massachusetts, Arkansas, Colorado, Severní Dakota, Washington, Georgie, Západní Virginie, Maine, Montana, Texas, Utah, Vermont, Wyoming, Connecticut, Kalifornie, Idaho, Delaware, Louisiana, Missouri, Severní Karolína, Pensylvánie, Mississippi, Oklahoma, Oregon, Kentucky atd.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Závodní, Vánoční online hry, Sportovní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Logické, Klasické, Pro dívky a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, latina, jídlo, filozofie, literatura, náboženství a křesťanství, stavebnictví, účetnictví, hardware, nápoje, školství, počítače, různé, nemoce, bankovnictví, materiály, kultura, matematika, fyzika, zkratky, politika, psychologie, zločin a právo, chemie atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Webové html5 hry zdarma, pro dospělé, Vlajka Montserratu, zdarma, Super online kvízy, K, Cambodia, Online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, měny, úřady a ministerstva, státy usa, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Vtípky, anekdoty, frky, vtipné texty, černý humor, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, frky, vtipné texty, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, poslední věty před smrtí apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internetové stránky, školství, zábava, doporučujeme, Qatar, Seznam přípon a koncovek souborů, linky, zadarmo, internet, počítače, M, Obrázková přání k svátku podle jmen,

Několik fórů na závěr. Vtip Žrout času: ,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Arsenal football club
Naše tipy
FarmVille social network browser game
Doporučené odkazy
Gratulace a přání
Zajímavé internetové odkazy
Luis Suárez
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu 1920x1440
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Windows wallpapers 3200x1200
Wallpapery na pozadí 640x480
Tapety na plochu 1920x1280
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 2048x1080