Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Hry pro děti, Animace, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Střílečky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Bojové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Adventury a tak dále.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Delaware, New Hampshire, Pensylvánie, Oregon, Maine, Indiana, Havaj, Vermont, Idaho, Arizona, Západní Virginie, Illinois, Washington, Nebraska, Kansas, Arkansas, Louisiana, Wyoming, Iowa, Connecticut, Colorado, New York, Kalifornie, Jižní Dakota, Michigan atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Online vánoční magazín, hyperlinky, Přehled souborových přípon, Sexy Julia Roberts, F, Federace USA, školství, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Státní vlaječky, prapory, linky, multimédia, Webové html5 hry zdarma

Přísloví, rčení, moudra, výroky, aforismy, bonmoty, úsloví

Slavné citáty, Přísloví, rčení, moudra, výroky, aforismy, bonmoty, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, mapy, smajlíci a emotikony, věda, ptáci, dopravní prostředky, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, ženy a dívky, zelenina, muži, láska, Vánoce a Advent, ovoce, zvířata, symboly, stavby, květiny, sport, nápoje, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Miliardář, Podnikatelé, Válka, Náboženství, Dallas Stars, Antropolog, Prezident, Archivář, Diplomat, Němci, Atentát, Teolog, Sci-fi, Rétorika, Hudebnice, Zlatý slavík, Kladno, Fotograf, Dramatik, Producent, Voják, Ekonom, Hokejisté, Kněz, Pedagog, Starověký Egypt, Poslanci, Zavražděn, Textařka, Podnikatel, Křesťanství, Hejtman, Zpěvák, Pittsburgh Penguins, Čech, Olympijský vítěz apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Keywords:kuriozity, Tapety na PC, K, výukové pomůcky, Texty přání k svátku podle jmen, odkaz, F, Federace USA, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam zkratek a akronymů, weby

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, jak převést, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit soubory těchto typů: spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, systémové soubory apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, geocaching, měny, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, země EU, státy usa, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, video soubory, dokumenty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, cestování, Online zeměpisné testy zdarma, Kim Kardashian, Full HD pozadí ke stažení, Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značky, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, webovky, zdarma, webové stránky, P

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Frky, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, O ekonomech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O důchodcích, O škole, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Němcích, O manželství, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O ženách, Vtipy o doktorech, O Slovácích apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Ftipy, fórky, anekdoty, vtipy, fóry, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fórky, anekdoty, vtipy, fóry, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, murphyho zákony, židovské anekdoty, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: M, info, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Online biografie, životopisy osobností, zábava, Full HD pozadí ke stažení, Luis Suárez calciatore, Online adventní magazín, pro děti, zeměpis

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Frky, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, O ekonomech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O důchodcích, O škole, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Němcích, O manželství, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O ženách, Vtipy o doktorech, O Slovácích apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, mobil, displej, smartphone, PC, mobilní telefon, phablet, počítač, notebook, monitor, tablet a pro operační systémy Windows 95, Mac, Microsoft Windows 8, Windows Me, Chrome OS, Android, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Fedora, SUSE Linux, Lubuntu. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, zvířata, sportovní a závodní auta, květiny, flóra, stromy, fantasy, Formule 1, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, free wallpapers, nature - příroda, fraktály, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte v rozlišení 2560x1440, 1080x1920, 2560x2048, 1536x2048, 1920x1280, 1536x2560, 393x786, 360x760, 1600x1200, 375x812, 320x568, HD 1280x720, 3200x1800, 1280x800, 1024x600, 2160x3840 atd.

Kameňáky, frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, Webové online testy zdarma, URL, internetové stránky, Slovakia, Croatia, Czechia, Pozadí na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, volný čas, Webové online testy zdarma, Státní prapory všech zemí, počítače, Histoire FC Barcelone, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Obrázky k svátku, obrázková přání
Odkazy na zajímavé weby
Fernando Torres
Doporučené internetové odkazy
Topmodelky a celebrity
Naše tipy na zajímavé stránky
Biblické omalovánky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Tipy na užitečné weby
Omalovánky zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.