Zajímavé odkazy, počítače a internet

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Vybírejte z kategorií Střílečky, Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Akční hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Závody aut, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Postřehové hry, Karetní hry, Animace a tak dále.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy, Oddechové, Střílečky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Strategie, Klasické a podobně.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Síť, počítače a internet

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Vánoční magazín, zadarmo, doporučujeme, Free game online hry, Zamilované sms vzkazy, zdarma, Staré hry online, Ilustrační obrázky, Bayern München, Kliparty pro Office, linky, tipy, F

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Staroměstské náměstí, Štědrý den, Betlém, Vánoční pozadí, Blahopřání, Vánoční koule, Schleich, bezlepkové cukroví, Ohňostroj, Vosí hnízda, Jesličky, Ježíš Kristus, Vánoční stromek, Koledy, Osvětlení, Santa, Lego, Jmelí, Vánoční tapety, Vánoční ozdoby, Dia, Plzeň, Tablet, Bramborový salát, K Vytištění, Vánoční hvězda, Vánoční kaktus, Zima, Pozadí, Tichá noc, Láska nebeská apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, herectví, herci a herečky, školství, mytologie, psychologie, zločin a právo, politici, lékařství, nadpřirozené osoby, osobnosti, profese a zaměstnání, politika, poruchy, sport, přezdívky, vlastnosti, filozofie, věda, státní správa atd.

World wide web, internet, počítače a internet

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, věda, politika, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, přezdívky, žurnalisté a novináři, záliby, národnost, vlastnosti, státní správa, lékařství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, sport, mytologie, historie atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Keywords:Seznam souborových přípon, Hry pro nejmenší online, zábava, Nejlepší online hry zdarma, Alyssa Milano, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internet, Charlize Theron, Super free web games zdarma, info, V

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít, jak převést, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát soubory těchto typů: internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory, video soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory, písma, fonty, komprimace dat apod.

Internet, síť, počítače a internet

Pozadí na plochu počítače - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro mobil, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, monitor, mobilní telefon, phablet, tablet, PC, displej, smartphone a pro operační systémy Windows 2000, Windows Server 2012, Android, Windows NT, Windows 7, Slackware, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, OSX. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, Formule 1, free wallpapers, Rally, závody aut, nature - příroda, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, velkoměsta a noční život, ptáci, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, vesmír, kosmos, fraktály. Stahujte v rozlišení 1152x864, Full HD 1080x1920, 2048x1080, 1440x900, 1920x1280, 640x480, 2160x3840, 1920x1200, 1280x854, 1152x768, 1600x2560, 1536x2048, 1600x900, 2560x1920, 1366x768, 2560x1600 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma, Hry pro kluky, Obrázky na PC ke stažení, výukové pomůcky, Úspory vody, tepla, eletřiny, Obrázky vlajek měst ČR, internetové stránky, Přehled zkratek a akronymů, Světové vlajky

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, nástroje, příroda, stavebnictví, rostliny, technika, filozofie, účetnictví, materiály, jídlo, bankovnictví, věda, lékařství a medicína, nápoje, matematika, zkratky, software, latina, politika, cestování, kultura, nemoce, internet, psychologie atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, firmy a společnosti, hudební zkratky, týmy NHL apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, týmy NHL, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, hudební zkratky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: zeměpis, Databáze osobností Kdo je to?, multimédia, Vlajka Moravy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, pro děti, Póquer online, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zajímavosti

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, nástroje, příroda, stavebnictví, rostliny, technika, filozofie, účetnictví, materiály, jídlo, bankovnictví, věda, lékařství a medicína, nápoje, matematika, zkratky, software, latina, politika, cestování, kultura, nemoce, internet, psychologie atd.

Informace, počítače a internet

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slovák, Státník, Normalizace, Trest smrti, Renesance, Český slavík, KHL, Rétorika, Básníci, Olympiáda, Francouz, Žhavé výstřely, Císař, Američané, Antropolog, Česká královna, Lord, New York Rangers, Brno, Producent, Prezidenti ČR, Dramatik, Ital, Diplomat, Sci-fi, Poprava, Spisovatel, Obchodník, Československo, Pop, NHL, Máj, Angličané, Starověký Egypt, Florida Panthers, Miliardář apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat následující typy souborů: video soubory, systémové soubory, koncovky souborů, grafiku, obrazy disků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty apod.

Tapety na PC - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. můžete využít v phablet, tablet, smartphone, počítač, monitor, displej, mobil, obrazovka počítače, PC, notebook, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, Mac, Slackware, Lubuntu, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows Me, macOS. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, letadla, květiny, kytky, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, dopravní prostředky, noční města, příroda, krajina, rostliny, psi a štěňátka, auta, adventní a vánoční tapety, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1080x1800, 2560x1600, 1536x864, 1152x1920, 1024x600, 1280x1024, 375x812, 1536x2560, 750x1334, 1200x1920, 1600x2560, 800x600, 1920x1200, 320x568, 393x786, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: P, počítače, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší školní testy a kvízy, odkazy, Tapety na plochu hmyz, volný čas, hyperlinky, weby, Online adventní magazín, humor, webovky, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Online obrázky k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Fidži
Doporučené odkazy
Cestovatelské stránky
Naše tipy
Wallpapers na plochu hry
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu 1920x1440
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu 1920x1440
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Windows wallpapers 3200x1200
Wallpapery na pozadí 640x480
Tapety na plochu 1920x1280
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 2048x1080