Naše tipy, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v ultrabook, displej, PC, smartphone, mobil, počítač, obrazovka počítače, notebook, phablet, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows XP, Windows 7, OSX, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows 2000, FreeBSD. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií sportovní wallpapery, zvířata, květiny, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, fraktály, fantasy, motorky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, ptáci, armáda, válka, zbraně. Stahujte v rozlišení 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 393x786, 360x640, 1080x1800, 1600x1200, 1800x1440, 1024x768, 1920x1280, 1366x1024, 360x760, 1600x2560, 4800x1200, 1152x864, 1280x1024 atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: webové stránky, F, Státy a jejich prapory, internetové stránky, Pozadí na plochu moře, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Ilustrace, obrázky, weby, Recept na vánoční punč, zajímavosti, Nejhranější online testy a kvízy, info, tipy

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Píseň, Štědrý večer, Sněhová vločka, Borovice, Pokrmy, Umělý vánoční stromek, Alkoholový kalendář, Jarmark, Písnička, Jesličky, Vánoční stromek, bezlepkové cukroví, Blahopřání, Brno, Plzeň, Ježíš Kristus, Jingle Bells, K Tisku, Betlém, Vánoční svíčky, Nový rok, Santa, Květiny, Samolepky, Pro děti, Jmenovky, Recepty, Linecká kolečka, Vánoční punč, Vánoční prostírání, Vykrajovátka apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Keywords:V, Online web Hry zdarma bez registrace, Biografie slavných osobností, M, Tenis wallpapers, Webové online hry zdarma, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Ať Ježíšek vám dá hodně dárků, webovky, Online vánoční magazín, Obrázky zdarma

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, jak importovat, v čem spustit následující typy souborů: internet a web, dokumenty, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, obrazy disků, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Moudrosti, bonmoty, hlášky, úsloví, myšlenky, motta, aforismy

Slavné citáty, Moudrosti, bonmoty, hlášky, úsloví, myšlenky, motta, aforismy, rozdělené kategorií: moudra o dětech, citáty o životě, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o dobru od různých známých osobností.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, věda, křesťanství, vlastnosti, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, záliby, osobnosti, umělci, filozofie, přezdívky, národnost, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, poruchy, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, historie, sport, lékařství, psychologie, podnikání a podnikatelé atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, zábava, Omalovánky zdarma ke stažení, Dopravní značení, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Tipy na vánoční výzdobu, kuriozity, multimédia, cestování, humor

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, cestování, počítače a internet

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, Alabama, Havaj, Kansas, Washington, Massachusetts, Severní Karolína, Georgie, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Connecticut, Wisconsin, Jižní Karolína, Arizona, Oregon, Illinois, Oklahoma, Idaho, Pensylvánie, New Jersey, Montana, Arkansas, Minnesota, New York, Kalifornie, Severní Dakota atd.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Vánoční online hry, Pro dívky, Sportovní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Karetní, Střílečky, Klasické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, měny, vojenské hodnosti, země EU, úřady a ministerstva, obecné zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, státy usa apod.

Kameňáky, černý humor, anekdoty, vtípky, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Kameňáky, černý humor, anekdoty, vtípky, vtipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, měny, hudební zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, týmy NHL, politické strany a hnutí apod.

Klíčová slova: počítače, Přehled formátů souborů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Fotografie topmodelek, V, zdarma, doporučujeme, Athletic Bilbao, Full HD wallpapers na PC, Státní vlaječky, prapory, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Fórky, kameňáky, vtipy, anekdoty, frky, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, vtipy, anekdoty, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, kameňáky, anekdoty o politice, židovské anekdoty apod.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Karetní hry, Adventury, Bojové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Závody aut, Střílečky, Hry pro děti, Strategie, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Akční hry a tak dále.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online vánoční magazín, pro dospělé, Vlajky amerických států USA, K, Vánoční dárek se stuhou, školství, Free game online hry, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapery na tablet, URL, Přání k svátku podle jmen, 11

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Další odkazy:

Omalovánky nejen pro děti
Zajímavé webové stránky
Obrázky k vybarvení
Doporučené odkazy
Jak vypadá Betlémská hvězda?
Odkazy na zajímavé weby
Gratulace a přání
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Cristiano Ronaldo football
Doporučené odkazy na zajímavé weby
kdo je to Mikuláš?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.