Naše tipy, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Informace, důležité informace

černý humor, vtipy, anekdoty, frky, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! černý humor, vtipy, anekdoty, frky, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O škole, O Windows, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O manželství, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o policajtech apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, URL, Hry pro nejmenší online, Zamilované sms vzkazy, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zadarmo, Databáze osobností Kdo je to?, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Přehled států světa a jejich vlajek, humor, č, Online hry zdarma

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina apod.

Přísloví, hlášky, moudra, výroky, moudrosti, bonmoty, úsloví

Slavné citáty, Přísloví, hlášky, moudra, výroky, moudrosti, bonmoty, úsloví, z kategorií citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, rostliny, cestování, psychologie, filozofie, účetnictví, různé, zkratky, sport, matematika, stavebnictví, politika, jídlo, nástroje, technika, kultura, software, nápoje, chemie, internet, věda, bankovnictví, počítače, fyzika atd.

Internet, síť, důležité informace

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Barbie hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Deskovky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Střílecí hry apod.

Vtipné texty, fóry, černý humor, kameňáky, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, černý humor, kameňáky, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, anekdoty o politice, kameňáky, fóry o homosexuálech, černý humor apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro PC, notebook, počítač, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, smartphone, monitor, tablet, mobil, displej a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows XP, Android, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Java ME, BlackBerry OS, Linux Mint, Windows 98, Slackware. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, nature - příroda, free wallpapers, květiny, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, fantasy, motorky, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, ptáci, Formule 1, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 1366x768, 2160x3840, 2560x2048, 1080x1920, Full HD 1080x1920, 4800x1200, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1920x1440, 1280x768, 1152x864, 1200x1920, 3200x1800, 2560x1920 atd.

Keywords:internet, Kliparty zdarma ke stažení, školství, zdarma, Obrázky k vytištění a vybarvení, tipy, Vlajky států USA, odkazy, Vlajka OSN, zeměpis, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zajímavosti

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

World wide web, internet, důležité informace

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Louisiana, Indiana, Kalifornie, New Hampshire, Wyoming, Colorado, Massachusetts, Illinois, Arkansas, Tennessee, Západní Virginie, Nebraska, Ohio, Kentucky, Pensylvánie, Maryland, Severní Karolína, Montana, Vermont, Minnesota, Alabama, Washington, Missouri, Oklahoma, Virginie atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník, počítače, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Vánoční magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, č, Bacará, zábava, Online testy zdarma, internetové stránky, F

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Animace, Postřehové hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Střílečky, Relaxační hry, Karetní hry, Strategie, Bojové hry a tak dále.

Síť, důležité informace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v mobil, smartphone, ultrabook, PC, mobilní telefon, displej, tablet, phablet, obrazovka počítače, notebook, počítač a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 2000, Android, Red Hat Linux, FreeBSD, Linux Mint, OSX, SUSE Linux, Windows 10, Linux Fedora, Windows Me. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, květiny, nature - příroda, flóra, stromy, free wallpapers, motorky, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, Formule 1, fantasy, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 360x640, 360x760, 1440x900, 1152x768, 2160x3840, 360x720, 1080x1920, 1920x1080, 2560x1920, 1440x960, 1680x1050, 854x480, 1440x2560, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768 atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoce, Německy, Bůh, Perníčky, Drážďany, Vánoční dekorace, Třásně, Text, Jmenovka, Ostrava, Košíčky, Dia, Blahopřání, Vánoční trhy, Jmenovky, Svíčky, Brambořík, Vánoční ozdoby, Obrazovka, Jmelí, Křesťanství, Korálky, Vánoční světýlka, PF, Vánoční ubrusy, Schleich, Vánoční stromek, Vánoční hvězda, Stromeček, Neviňátko, Recepty apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, webové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Životopisy osobností, Charlize Theron, pro dospělé, Nejhranější hry online, Přehled státních vlajek států světa

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Animace, Postřehové hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Střílečky, Relaxační hry, Karetní hry, Strategie, Bojové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, státy usa, měny, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: volný čas, Full HD tapety na PC zdarma, PC pozadí pro Windows, linky, Biografie slavných osobností, Tapety na plochu květiny, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nej hry online, Seznam přípon a koncovek souborů, hyperlinky, weby, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online omalovánky zvířátek k vybarvení,

Několik fórů na závěr. Vtip Kadibudka: Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Další odkazy:

Naše tipy
Paris Saint-Germain F.C.
Zajímavé internetové odkazy
Otevřený formát
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Doporučené odkazy
Velikonoční textová blahopřání
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na PC 1152x864/
Wallpapers na plochu PC 1280x960
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na pozadí plochy Windows 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu Windows 1920x1440
Wallpapers na pozadí monitoru 1680x1050