Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Animace, Adventury, Hry pro dva hráče, Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Sportovní hry, Střílečky, Pro dívky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Logické hry, Postřehové hry a tak dále.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: pro děti, hyperlinky, Obrázky na PC ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Vlajka Francouzské Polynésie, Přehled formátů souborů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie slavných osobností, Bacará, Free game online hry, počítače, Slovník pojmů Co je to?, Online životopisy, biografie slavných osobností

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Informace, informace, cestování, volný čas

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Keywords:Tapety na PC, info, F, humor, Wayne Rooney, Vlajky států světa, internetové stránky, Superhry a hry online zdarma, Co je to GFE?, volný čas, Online testy zdarma, odkaz

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, hudební zkratky, měny, geocaching, obecné zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, týmy NHL apod.

Wallpapery do mobilu - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapery do mobilu. doporučujeme pro počítač, phablet, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, notebook, mobil, ultrabook, PC, tablet a pro operační systémy Windows XP, SUSE Linux, Linux Fedora, macOS, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Chrome OS, OSX, Windows 7, Java ME, Mac. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, nature - příroda, motorky, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, zvířata, fraktály, květiny, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, ptáci, Formule 1, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 1600x900, 2160x3840, 375x812, 1152x768, 360x720, 1920x1080, 4800x1200, 800x1280, 1200x1920, 768x1024, 1366x1024, 1280x768, 1920x1280, 1280x800, 1280x854, 1440x900 atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rétorika, Slovenští prezidenti, Náboženství, Sebevražda, New Jersey Devils, Komik, Československo, Pittsburgh Penguins, Washington Capitals, Angličané, Režisér, Country, Filozof, Manýrismus, Básníci, Český slavík, Státník, Boston Bruins, Hokej, Archivář, HIV pozitivní, Textařka, Starověký Egypt, Francie, Renesance, Hejtman, Císař, Američané, Hudebnice, Olympiáda, Itálie, Obchodník, Charta 77, Češi, KSČ, Poslanci apod.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země východní Asie apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, internet, psychologie, fyzika, hardware, příroda, literatura, sport, technika, cestování, politika, účetnictví, nápoje, software, věda, filozofie, matematika, materiály, chemie, latina, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, bankovnictví, kultura atd.

Klíčová slova: internet, linky, Vlajky států a zemí světa, Poker karetní hra, zdarma, Dopravní značky, zábava, Cristiano Ronaldo football, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, webovky, Dopravní značky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, sport, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, křesťanství, filozofie, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, lékařství, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, politika, přezdívky, vlastnosti, psychologie, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Obrázky na PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, mobil, počítač, displej, obrazovka počítače, tablet, PC, monitor, smartphone, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows NT, Linux Fedora, FreeBSD, Lubuntu, Mac, Windows Server 2012, Windows 10, Java ME. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: fantasy, free wallpapers, sportovní wallpapery, ptáci, fraktály, hmyz a pavouci, flóra, stromy, Formule 1, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, motorky. Dostupná rozlišení jsou 1280x800, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 1366x768, 393x786, 2160x3840, 1024x768, 4800x1200, 1080x1800, 1920x1440, 1920x1080, 1152x768, 1920x1200, 1536x2048, 1440x900, 2560x2048 atd.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Super online hry zdarma, Poker online card game, multimédia, Prapory regionů a království, Webové online testy zdarma, Moto tapety na PC, zajímavosti, A, Federace USA

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Vtipné texty, fórky, vtípky, frky, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fórky, vtípky, frky, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, kameňáky, vtipné hádanky apod.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Adventury, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Barbie hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Oddechové hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory apod.

Fóry, fórky, ftipy, vtipy, černý humor, kameňáky

Chcete se pobavit? Fóry, fórky, ftipy, vtipy, černý humor, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Windows, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O mužích, O ženách, O Somálcích, O ekonomech, Frky o tchýních, O manželství, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích apod.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, ú, Obrázky na PC ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Wallpapery do mobilu, Lap Dance, výukové pomůcky, pro dospělé, K, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství, Prapory českých měst, Rally wallpapers,

Jeden fór na závěr. Vtip Rukavice: Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Omaha hold em poker
Naše tipy
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Tipy na zajímavé weby
Bridge
Partnerské weby
Download music, mp3, movies, videos
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.