Naše tipy, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Síť, počítače a internet

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: Tapety na PC, zdroje informací, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, Vtipná velikonoční textová přáníčka, Hry pro kluky, doporučujeme, Obrázky na plochu počítače, Velikonoční omalovánka vejce k vytištění, Členské země americké federace, K, multimédia, Hry pro nejmenší online

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Informace, počítače a internet

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Špalda, LED svíčky, Plzeň, Vánoční stromek, Štóla, Brambořík, Rostliny, Václavské náměstí, K Tisku, Umělý vánoční stromek, Tichá noc, Pastýř, Vánoční svařák, Vánoční tapety, Vánoční trhy, Ohňostroj, Popelka, Koledy, Košíčky, Jídlo, Tablet, Monitor, Vánoční světýlka, Jmenovka, Windows, Jedle, Rumové řezy, Strom, Vánoční kaktus, Atmosféra, Vánoční stromeček apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Romantismus, Žhavé výstřely, Poprava, New Jersey Devils, Nobelova cena, Rakušan, Textař, Olympijští vítězové, Normalizace, Egypt, Hokejisté, Francouz, Boston Bruins, Starověký Egypt, Washington Capitals, Ministr zahraničí, Spisovatel, Básník, Generalissimus, Američan, Zpěvačky, Slovenští prezidenti, Právník, Brno, Dallas Stars, Voják, Dramatik, Textařka, KHL, Olympiáda, Dabérka, Sebevražda, Pop, Zavražděn, Kněz, Francie apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Keywords:zajímavosti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Super online kvízy, Kliparty pro Office, Krátká velikonoční báseň, linky, humor, hyperlinky, Kuře na klíček, výukové pomůcky, Přehled přípon a koncovek souborů, V

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slámový adventní věnec, Zdraví, Vánoční koule, Umělý vánoční stromek, Písnička, Přáníčko, Kinder, Vánoční ubrusy, Desktop, Vánoční filmy, Milka, Svíčky, Jezulátko, Pro děti, Linux, Samolepky, Keramický adventní věnec, Historické ozdoby, Štědrý večer, Santa, Adventní kalendář, Vánoční hvězda, Husarské knoflíky, Květiny, Jmenovky, Vánoční svařák, Neviňátko, Kapr, Vánoční trhy, Brno, Ježíšek apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Kameňáky, fórky, frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech apod.

Náš tip, počítače a internet

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj apod.

Hry pro kluky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro kluky . Naleznete zde Pro dívky, Střílečky, Strategie, Oddechové, Karetní, Logické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, zábava, volný čas, Obrázek zelené vejce, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biblické omalovánky k tisku, V, Vlajky zemí světa, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, tipy

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Fóry, frky, vtipy, ftipy, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, frky, vtipy, ftipy, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O důchodcích, O ženách, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Windows, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O manželství, O mužích apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, umělci, záliby, národnost, mytologie, historie, vlastnosti, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, politici, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, věda, žurnalisté a novináři atd.

Výroky, bonmoty, myšlenky, motta, přísloví, moudra, úsloví

Citáty slavných osobností, Výroky, bonmoty, myšlenky, motta, přísloví, moudra, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Mississippi, Havaj, New Hampshire, Jižní Dakota, Virginie, Vermont, Rhode Island, Delaware, Connecticut, Washington, Alabama, Iowa, Nebraska, Aljaška, Oregon, Kalifornie, Missouri, Minnesota, Massachusetts, Kansas, Severní Dakota, Jižní Karolína, Arizona, Severní Karolína, Nové Mexiko, Idaho atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Aljaška, Maine, Kalifornie, Kentucky, Utah, Louisiana, New Jersey, Arkansas, Wisconsin, Minnesota, Arizona, New York, Pensylvánie, Missouri, Iowa, Connecticut, Rhode Island, Kansas, Nebraska, Západní Virginie, Colorado, Havaj, Oklahoma, Jižní Karolína, Tennessee atd.

Klíčová slova: zeměpis, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hra skákající králíček, URL, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky na PC ke stažení, Motokros, motorky, závody, odkazy, info, webovky

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Fóry, frky, vtipy, ftipy, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, frky, vtipy, ftipy, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O důchodcích, O ženách, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Windows, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O manželství, O mužích apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, zelenina, hmyz, přístroje, dopravní prostředky, sport, ptáci, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, muži, ženy a dívky, Vánoce a Advent, náboženství, auta, květiny, zvířata, ovoce, rostliny, jídlo a nápoje, halloween, symboly, stavby atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, země EU, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, státy usa, okresy České republiky, vojenské hodnosti, týmy NHL, měny apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: internet, weby, Online hry zdarma, Hry pro kluky, počítače, Obrázek Velikonoční zajíček, cestování, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, Vlajky měst České republiky, zadarmo, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Divná vodka: Ta vodka chutná jako ředidlo.

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Velikonoční blahopřání s názvem Roztomilý zajíček
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční blahopřání k Velikonocům
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční obrázky zdarma ke stažení
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčko k Velikonocům
Linky na partnerské weby
Obrázek ošatka s vajíčky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Wallpapers na plochu 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na plochu 1920x1080

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
Tapety na plochu 1024x600
Obrázky, pozadí, tapety 1280x800
Tapety na PC, mobil tablet 1152x864
Wallpapery na plochu 1152x768
Windows wallpapers 1280x768