Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, tablet, mobil, displej, smartphone, notebook, počítač, ultrabook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Android, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows 95, BlackBerry OS, Java ME, Windows 10, Windows NT. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií sportovní pozadí, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, zvířata, dopravní prostředky, wallpapery, operační systémy, Windows, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, auta, voda a bubliny, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, příroda, krajina. Stahujte ve velikostech 1920x1080 Full HD, 412x846, 1024x768, 1800x1440, 2048x1080, 2560x2048, 1200x1920, 1152x768, 2560x1440, 1536x2560, 1680x1050, 854x480, 1280x854, 375x812, 1152x864, 1280x800 atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: HIV pozitivní, Pop, Hudba, Renesance, Olympijský vítěz, Starověký Egypt, Boston Bruins, Manýrismus, Zpěvák, Nobelova cena, Žijící, Válka, Zpěvačka, Hokej, Miliardář, Exilový prezident, Textař, Country, Rétorika, Česká královna, Atentát, Politik, Hudebnice, Slovák, Vojevůdce, Hejtman, Sochař, Architekt, Komik, Mluvčí, Teolog, Ministr zahraničí, Angličané, Kancléř, Orlík, AIDS apod.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, webovky, Online životopisy, biografie, odkaz, FC Barcelona, Vlajky amerických států USA, Super online hry zdarma, A, Fond d écran, výukové pomůcky, Databáze osobností Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Štěstí, Recepty, Zima, Atmosféra, Vídeň, Staroměstské náměstí, Vánoční koule, Alkoholový kalendář, Vánoční ubrusy, Smrk, Papírový vánoční stromek, Sám doma, Slámový adventní věnec, Štědrý den, Tiskárna, Vánoční ozdoby, Vídeňský punč, Adventní neděle, Striezelmarkt, Vánoční dekorace, Vinná klobása, Patchwork, Stromeček, Ježíš Kristus, Jezulátko, Adventní trhy, Santa Claus, Francouzsky, Neviňátko, Vykrajovátka, Windows apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Keywords:linky, Full HD wallpapers na PC, URL, Obrázky a kliparty zdarma, Tapety na plochu města, zdarma, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky k svátku, č, Prapory českých měst, internet

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Full HD wallpapers na PC - obrázky na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. lze použít v tablet, smartphone, phablet, obrazovka počítače, monitor, notebook, PC, displej, mobil, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Chrome OS, Windows 10, Windows 98, Lubuntu, FreeBSD, Windows 95, Android, Windows 2000, OSX, macOS. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, nature - příroda, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, flóra, stromy, zvířata, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, květiny, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, motorky, oceán, moře, pláže, free wallpapers. Dostupné velikosti jsou 1440x2560, 640x480, 1680x1050, 1280x768, 1440x900, 1280x720, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 412x846, 375x812, 1152x768, 2560x1440, 1024x768, 1920x1280, 3200x1200, 1920x1200 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak spustit, jak konvertovat, v čem spustit, jak převést, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit soubory následujících typů: internet a web, obrazy disků, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, grafiku, konfigurační soubory, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Superhry a hry online zdarma, Adventní magazín, Pozadí na plochu Dopravní prostředky, pro děti, info, Seznam zkratek a akronymů, World countries and flags, V, F, internetové stránky, kuriozity

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: tipy, weby, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Cape Verde, multimédia, počítače, Ilustrace, obrázky, Online hry zdarma, zadarmo, Tapety na PC ke stažení, doporučujeme

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Tapety na PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, PC, ultrabook, smartphone, notebook, mobilní telefon, phablet, monitor, displej, počítač, tablet a pro operační systémy Slackware, Windows Server 2012, Windows NT, Mac, Windows XP, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Chrome OS, BlackBerry OS, Windows 98. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: zvířata, auta, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, letadla, Roztomilá zvířátka, wallpapery, květiny, kytky, dopravní prostředky, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, hudební tapety, rostliny. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 1536x864, 360x640, 1024x768, 640x480, 1920x1280, 2160x3840, 412x846, 1440x2560, 360x760, 1920x1440, HD 1280x720, 2048x1080, 1536x2048, 1152x768, 768x1024 atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Bojové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Závody aut, Animace, Skákačky a hopsačky, Strategie, Střílečky, Logické hry, Sportovní hry, Adventury, Relaxační hry, Karetní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti a tak dále.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

černý humor, fóry, vtipy, ftipy, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, vtipy, ftipy, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Seznam přípon a koncovek souborů, humor, Historie a použití omalovánek v USA, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, cestování, Vlajky spojených států amerických, zábava, Nej hry online, Vlajka Evropské unie,

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralův problém: Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
HTML5 Videojuego de navegador
Doporučené odkazy
Poker karetní hra
Tipy na zajímavé weby
Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch
Naše tipy
Lap Dance
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.