Naše tipy, informace a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Bojové hry, Závody aut, Sportovní hry, Akční hry, Pro dívky, Hry pro děti, Animace, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Adventury, Logické hry, Střílečky a tak dále.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Generalissimus, Husité, Královna, Architekt, Zavražděn, Angličané, Esejista, Žijící, Svatý, Vojevůdce, Rakousko-Uhersko, Hejtman, Florida Panthers, Habsburkové, Nežijící, HIV pozitivní, Rétorika, Američané, Závodník, Romantismus, První republika, Herec, Faraon, Poslanci, Poprava, Ministři, Voják, Státník, Lord, Podnikatel, Kancléř, New York Rangers, Žhavé výstřely, Zpěvačka, Československo, Vojáci apod.

Síť, informace a zábava

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Full HD wallpapers na PC - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, monitor, notebook, phablet, ultrabook, tablet, displej, počítač a pro operační systémy Chrome OS, Windows Server 2012, Mac, Windows 95, BlackBerry OS, Linux Mint, Windows 2000, OSX, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows NT. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, květiny, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, motorky, zvířata, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, ptáci, Formule 1, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1280x800, 2560x1600, 1680x1050, 1280x1024, 320x568, 3200x1800, 1920x1280, 360x640, 2560x1920, 412x846, 2560x1440, 393x786, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: kuriozity, Životopisy slavných osobností, pro děti, tipy, FC Barcelona, Full HD wallpapers na PC, internet, zdarma, Andrés Iniesta, Dopravní značení, cestování, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, školství

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

World wide web, internet, informace a zábava

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Keywords:Přehled souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, zábava, Státní prapory, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Online životopisy, biografie slavných osobností, Webové online testy zdarma, doporučujeme, Inzeruj, inzerce zdarma, Americké federální vlajky, Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, New York, Jižní Dakota, Massachusetts, Montana, Nevada, Oregon, Alabama, Texas, Vermont, Kentucky, Idaho, Kalifornie, Jižní Karolína, Colorado, Wyoming, Arkansas, Oklahoma, Louisiana, Georgie, New Jersey, Mississippi, Minnesota, Severní Dakota, Tennessee, Michigan atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Náš tip, informace a zábava

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Online hry zdarma, odkazy, zeměpis, Filmy, natáčení, střih, URL, Vlajky měst České republiky, linky, Obrázek Domina, humor, PC tapety pro Windows, Webové online hry zdarma, V

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní, Strategie, parkování - parkovačky, Sportovní, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy a podobně.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, nástroje a přístroje, zelenina, symboly, náboženství, ženy a dívky, láska, ptáci, ovoce, smajlíci a emotikony, mapy, hmyz, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, hudba, sport, přístroje, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, věda, zvířata, halloween atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: weby, Wallpapery na PC ke stažení, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky k vybarvení, Obrázky a kliparty zdarma, Super online kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Tapety na plochu hry, F, info, Vše o Vánocích

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní, Strategie, parkování - parkovačky, Sportovní, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy a podobně.

Internet, síť, informace a zábava

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, měny, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, hudební zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, geocaching, země EU apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Havaj, Georgie, Kalifornie, Missouri, Maryland, Nevada, Arizona, Florida, Ohio, Jižní Karolína, Connecticut, Kentucky, Kansas, Západní Virginie, Arkansas, Colorado, Washington, Oklahoma, New Hampshire, Utah, Maine, Tennessee, Jižní Dakota, Vermont, Severní Karolína atd.

černý humor, anekdoty, vtípky, fóry, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, vtípky, fóry, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Wallpapers na PC, počítače, pro dospělé, výukové pomůcky, Mamiko Tayama, F, M, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejhranější online testy a kvízy, Vlajky měst České republiky, odkaz, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Správní chlapi nepláčou: Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Luis Suárez
Partnerské weby
Karlovarský kraj
Doporučené odkazy
FC Bayern Munich
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky zemí východní Asie
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na PC 1152x864/
Wallpapers na plochu PC 1280x960
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na pozadí plochy Windows 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu Windows 1920x1440
Wallpapers na pozadí monitoru 1680x1050