Naše tipy, cestování, počítače a internet

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, měny, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, geocaching apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, lékařství, herectví, herci a herečky, politici, záliby, zločin a právo, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, věda, žurnalisté a novináři, mytologie, národnost, státní správa, profese a zaměstnání, školství, osobnosti, filozofie, přezdívky, vlastnosti atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, odkaz, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Jak spořit a vytvářet úspory?, Hry pro kluky, doporučujeme, internet, AC Milán, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Pozadí na PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, A

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Wallpapery na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, displej, počítač, mobilní telefon, tablet, PC, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 10, macOS, Lubuntu, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 7, Red Hat Linux, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows XP. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, flóra, stromy, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, free wallpapers, sportovní wallpapery, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, ptáci, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, fantasy, Formule 1, tenisté a tenistky, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta. Zvolte si z rozměrů 393x786, 1440x2560, 1280x854, 1440x960, 1024x768, 1280x960, 1280x800, 2560x1600, 1280x768, 1200x1920, 1920x1440, 1080x1800, 1366x768, 1536x2048, 1920x1200, 1680x1050 atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Deskovky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Oddechové hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Hannah Montana, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Farmářské hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Wallpapers na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, PC, phablet, smartphone, počítač, mobil, monitor, displej, tablet a pro operační systémy Lubuntu, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Android, Windows XP, Windows 98, OSX, Red Hat Linux. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií motorky, ptáci, zvířata, fantasy, flóra, stromy, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, Formule 1, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, velkoměsta a noční život, nature - příroda. Stahujte ve velikostech 1920x1440, 360x760, 1920x1280, 800x1280, 1536x2048, 375x667, 1152x1920, 1200x1920, 4800x1200, 1152x768, 1920x1200, 1366x1024, HD 1280x720, 2560x1440, 1440x900, 2048x1080 atd.

Keywords:Hry pro dívky online, M, Státní vlaječky, prapory, humor, Kubovy osobní stránky o cestování, Webové online testy zdarma, webovky, Online vánoční magazín, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, zdroje informací, kuriozity, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, zvířata, přístroje, hmyz, hudba, květiny, náboženství, zelenina, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, sport, ženy a dívky, symboly, věda, auta, halloween, stavby, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, láska, nápoje atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor, fóry, ftipy

Potřebujete se naladit? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor, fóry, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O manželství, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O Slovácích, O Němcích, Vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Seznam vlajek měst České republiky, Wallpapers na plochu počítače, Mariah Carey, zábava, školství, internetové stránky, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, tipy, Full HD pozadí na PC, cestování

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, umělci, politici, zločin a právo, rodinné vztahy, školství, politika, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, osobnosti, nadpřirozené osoby, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, poruchy, přezdívky, historie, fikce a fantasy, vlastnosti, profese a zaměstnání, státní správa atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, bankovnictví, náboženství a křesťanství, český jazyk, fyzika, jídlo, příroda, technika, nápoje, materiály, nemoce, chemie, účetnictví, matematika, software, počítače, sport, literatura, lékařství a medicína, nástroje, ekonomie a ekonomika, hardware, stavebnictví, filozofie atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Střílečky, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, počítače, Vlajky zemí střední Ameriky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Nejlepší online hry zdarma, M, Gratulace a přání, Vlajky států USA, F, pro dospělé

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, umělci, politici, zločin a právo, rodinné vztahy, školství, politika, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, osobnosti, nadpřirozené osoby, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, poruchy, přezdívky, historie, fikce a fantasy, vlastnosti, profese a zaměstnání, státní správa atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, měny, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, úřady a ministerstva, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: multimédia, Dopravní značení, info, Webové html5 hry zdarma, Super online flash hry, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro děti, č, webové stránky, hyperlinky, weby, Vlajka Papuy Nové Guiney, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ničemu se nedá věřit: Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Tipy na zajímavé weby
Tapety sport na plochu
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Pozadí se zvířátky na PC
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Velikonoční textová blahopřání
Partnerské internetové stránky
Antistresové omalovánky
Odkazy na zajímavé weby
Omalovánky k vybarvení zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.