Naše tipy, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Anekdoty, fóry, kameňáky, frky, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fóry, kameňáky, frky, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O mužích, O ekonomech, O Windows, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o policajtech apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Informace, důležité informace

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, týmy NHL, geocaching, státy usa, země EU, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Počítačové tapety pro Windows, Ilustrační obrázky, V, Celebrity Eri Aikawa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Wallpapery na plochu PC, Kliparty zadarmo ke stažení, Nejlepší online hry zdarma, tipy, odkazy, Státní vlajky zemí

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Překladatel, Protektorát, Čeští králové, Upálen, Žijící, Maršál, Poslanec, Hokejisté, Textař, Normalizace, Charta 77, Vojevůdce, Ital, Ministři, Válka, První republika, Sochař, Královna, Poprava, Náboženství, Francouz, Zpěvačky, Slovenští prezidenti, Vládce, Fotograf, Prezident, Češi, Washington Capitals, Čech, KSČ, Herečka, Dabérka, Country, Kancléř, Ekonom, Pop apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, přezdívky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby a hobby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, herectví, herci a herečky, státní správa, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, psychologie, politici, křesťanství, národnost, osobnosti, vlastnosti, profese a zaměstnání, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, mytologie atd.

World wide web, internet, důležité informace

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Animace, Relaxační hry, Pro dívky, Bojové hry, Logické hry, Strategie, Adventury, Střílečky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry a tak dále.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Žijící, Trenérka, Atentát, Herečka, Masový vrah, Prezident USA, Voják, Kancléř, Hokejisté, Avangard Omsk, Prezidenti, Obchodník, Hudebnice, Náboženství, New York Rangers, KHL, Dabérka, Country, Kněz, Protektorát, Ital, Továrník, Pop, Francie, Prezident, Zpěvačky, Pittsburgh Penguins, Fotograf, Politik, Textařka, Trest smrti, Textař, Češi, KSČ, Rakousko-Uhersko, Gymnasté apod.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, internet, K, Pozadí na PC, Úspory a spoření, Přehled formátů souborů, A, doporučujeme, Celebrita Lindsay Lohan, zábava, pro děti, Vánoční web

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Wallpapers na plochu počítače - wallpapery na tablet

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, počítač, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, smartphone, tablet, mobilní telefon, phablet, PC, displej a pro operační systémy FreeBSD, Windows 7, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Android, Linux Mint, Slackware, Java ME, Linux Fedora. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, Formule 1, tenisté a tenistky, flóra, stromy, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, vesmír, kosmos, free wallpapers, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, motorky, Rally, závody aut, zvířata, oceán, moře, pláže. Stahujte ve velikostech 3200x1800, 1536x2560, 1600x900, 1440x960, 640x480, 1600x1200, 1152x768, 3200x1200, 800x600, Full HD 1080x1920, 1366x768, 1280x800, 1080x1920, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 320x568 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, měny, hudební zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, cestování, weby, Přáníčka k výročí svatby, Stručný encyklopedický slovník, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy zdarma, Romulus Remus, info, výukové pomůcky, Webové online hry zdarma, F

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Myšlenky, úsloví, hlášky, výroky, aforismy, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných, Myšlenky, úsloví, hlášky, výroky, aforismy, bonmoty, moudrosti, . Naleznete zde citáty o svobodě, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o bohu od různých známých osobností.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Náš tip, důležité informace

úsloví, myšlenky, hlášky, moudra, bonmoty, aforismy, přísloví

Citáty slavných, úsloví, myšlenky, hlášky, moudra, bonmoty, aforismy, přísloví, . Naleznete zde citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Vánoční web - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení, Pozadí, Květiny, Linecká kolečka, Lego, Brno, Láska nebeská, Dia, Tablet, Film, K Vytištění, Plocha, Zima, Vídeňský punč, Umělý vánoční stromek, Špalda, Ohňostroj, Patchwork, Vánoční svařák, Vánoční prostírání, Popelka, Zdraví, Jídlo, bezlepkové cukroví, Václavské náměstí, Filmy, Jedle, Cesmína, Pokrmy, Strom, Keramický adventní věnec apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Deskovky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, online html5 hry, Hry s koňmi, Logické hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Sportovní gamesy apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, multimédia, Texaský hold’em poker, odkaz, Hry pro dívky online, Biografie slavných osobností, Texas hold em poker, zadarmo, kuriozity, Vánoční web

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Myšlenky, úsloví, hlášky, výroky, aforismy, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných, Myšlenky, úsloví, hlášky, výroky, aforismy, bonmoty, moudrosti, . Naleznete zde citáty o svobodě, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o bohu od různých známých osobností.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť, důležité informace

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: URL, školství, Stručný encyklopedický slovník, Online testy a kvízy zdarma, M, Lionel Messi, footballeur argentin, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, Wallpapers na plochu počítače, volný čas, hyperlinky, zeměpis, Ruleta Online, stávky Roullete, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Bubble shooter
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Salma Hayek
Tipy na zajímavé weby
United Kingdom
Zajímavé webové stránky
Draw poker
Doporučené odkazy
Co je to Romulus Remus?
Odkazy na zajímavé weby
Co je to GFE?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.