Naše tipy, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, podnikání a podnikatelé, politici, státní správa, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, záliby a hobby, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, nadpřirozené osoby, politika, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, profese a zaměstnání, věda, fikce a fantasy, mytologie, poruchy, školství a vzdělávání, filozofie, přezdívky, osobnosti atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Obrázky ke stažení - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro notebook, monitor, mobil, počítač, PC, phablet, tablet, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, macOS, Mac, Linux Ubuntu, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Windows 95. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, letadla, auta, dopravní prostředky, psi a štěňátka, zvířata, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, wallpapery, sportovní pozadí, motorky, motocykly. Dostupné rozměry 1600x900, 360x760, 1680x1050, 1280x960, 412x846, 1152x1920, 1024x600, 1152x768, 1366x1024, 1600x2560, 2048x1536, 1440x2560, 1440x900, 2160x3840, 360x640, 375x812 atd.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, internetové stránky, Celebrita Christina Applegate, Přehled přípon a koncovek souborů, webovky, Obrázky vlajek měst ČR, Omalovánky - dinosauři, Online zeměpisné testy zdarma, zdarma, Dopravní značení, linky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Síť, technika, kultura, informace

Anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy, frky, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy, frky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, hudební zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, země EU, měny, vojenské hodnosti, týmy NHL apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Superhry a hry online zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zajímavosti, Vánoční kliparty, Státní vlajky zemí, Kliparty pro Office, Biografie slavných osobností, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, multimédia, č, Stručný slovník pojmů a termínů

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, školství, odkaz, Co je to omalovánka?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, výukové pomůcky, webové stránky, Tipy na adventní trhy, ú, Biografie slavných osobností, Dopravní značení, Přehled vlajek USA

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Náš tip, technika, kultura, informace

Tapety na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC. můžete využít v mobilní telefon, displej, notebook, phablet, smartphone, monitor, mobil, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, PC a pro operační systémy Windows 95, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Android, Red Hat Linux, Windows NT, Windows Me, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 7. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, motorky, Formule 1, flóra, stromy, fraktály, free wallpapers, ptáci, tenisté a tenistky, fantasy, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, nature - příroda. Zvolit si můžete rozměry 800x600, 1920x1440, 1920x1080, 412x846, 360x720, 1366x768, 1280x768, 1200x1920, 1800x1440, 1440x960, 375x812, 1152x1920, 360x640, HD 1280x720, 1366x1024, 1280x720 atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, příroda, rostliny, kultura, matematika, jídlo, ekonomie a ekonomika, materiály, účetnictví, latina, český jazyk, nástroje, bankovnictví, literatura, cestování, školství, psychologie, sport, technika, internet, náboženství a křesťanství, zkratky, různé, politika atd.

Klíčová slova: zeměpis, weby, tipy, Recept na vánoční kokosové kuličky, kuriozity, č, info, Vánoční trhy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, M, Online adventní magazín

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Internet, síť, technika, kultura, informace

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha apod.

Klíčová slova: pro děti, Vše o Vánocích, URL, zdroje informací, Online testy a kvízy zdarma, Historické vánoční ozdoby, Prapory regionů a království, Webové html5 hry zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Tapety na PC, Světové vlajky, volný čas, Poland, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Drsná terapie: Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Další odkazy:

Svícen
Tipy na užitečné weby
Obázek Fitness
Tipy na zajímavé weby
Obázek Domina
Doporučené internetové odkazy
Vánoční básně
Odkazy na zajímavé weby
Rozdávání dárků online
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Santa pro nejmenší

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Obrázky na plochu 1920x1440
HD tapety na plochu Windows 1280x720

Tapety na plochu:

Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Tapety na PC, mobil tablet 2560x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí na PC 2560x2048