Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit, kterak editovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, jak spustit, jak konvertovat soubory těchto typů: video soubory, dokumenty, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zapařte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Skákačky a hopsačky, Akční hry, Adventury, Hry pro děti, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Bojové hry, Střílečky, Logické hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Závody aut, Karetní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, počítače, odkazy, Webové html5 hry zdarma, Blahopřání k MDŽ, Online testy zdarma, Wallpapery na tablet, Biografie slavných osobností, Dominican Republic, Přehled zkratek a akronymů, Přehled států světa a jejich vlajek, Vánoční web, Přehled formátů souborů

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Severní Karolína, Missouri, Michigan, Iowa, Washington, Texas, Nové Mexiko, Kalifornie, Ohio, Virginie, New Jersey, Jižní Karolína, Indiana, Mississippi, Maryland, Connecticut, Georgie, Utah, Oregon, Kentucky, Wisconsin, Jižní Dakota, Vermont, New York, Louisiana atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, ovoce, ženy a dívky, zelenina, hudba, mapy, rostliny, ptáci, láska, nápoje, dopravní prostředky, muži, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, Vánoce a Advent, květiny, nástroje a přístroje, sport, zvířata, jídlo a nápoje, přístroje, stavby atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Síť, technika, kultura, informace

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby, profese a zaměstnání, vlastnosti, umělci, fikce a fantasy, politici, školství, státní správa, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, podnikání a podnikatelé, osobnosti, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, poruchy, politika, přezdívky atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, pro děti, weby, doporučujeme, Wallpapers na plochu, zdroje informací, volný čas, internetové stránky, Anonymní proxy server, Federace USA, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky a kliparty zdarma

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Frky, vtípky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O škole, Frky o tchýních, O mužích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Němcích, O důchodcích, O ženách, Vtipné hádanky, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech apod.

Informace, technika, kultura, informace

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: linky, odkaz, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázek Femme fatale, URL, Stručný slovník pojmů a termínů, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky k svátku, Dopravní značení, hyperlinky, M, Dopravní značení

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Karetní, Logické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Německy, Písnička, Ježíšek, Francouzsky, Blahopřání, Jídlo, Koleda, Vánoční stromek, Stromeček, Vánoční filmy, Štědrý den, Plzeň, Smrk, Šišky, Film, SMS, Patchwork, Anglicky, Monitor, Vánoční koule, Přáníčko, Vídeň, Sněhová vločka, Skleněné ozdoby, Vánoční tapety, Osvětlení, Kapr, Tapeta, Vykrajovátka, Koledy, Vánoční ubrusy apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, kuriozity, Pozadí na PC ke stažení, Omalovánky vlajek, Pozadí na PC zdarma ke stažení, K, Webové online testy zdarma, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Prapory regionů a království, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, zločin a právo, osobnosti, profese a zaměstnání, národnost, podnikání a podnikatelé, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, věda, vlastnosti, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, sport, poruchy, psychologie, školství, historie, politika, žurnalisté a novináři, mytologie, fikce a fantasy, záliby atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: Životopisy osobností, školství, zajímavosti, Onlinovky zdarma, výukové pomůcky, HTML Online browser games, webové stránky, multimédia, F, Online adventní magazín, humor, Americké federální vlajky, Biblické omalovánky k tisku,

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtahové: Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Další odkazy:

Partnerské weby
Film Avatar 1,2
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Naše tipy
Vlajka Bermud
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Obrázky na plochu 1920x1440
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 1920x1280
Tapety na PC, mobil tablet 2560x1920
Wallpapers na plochu 2048x1080
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 2048x1536
Wallpapery na pozadí 640x480