Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Rčení, bonmoty, přísloví, motta, výroky, myšlenky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Rčení, bonmoty, přísloví, motta, výroky, myšlenky, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, hudební zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, státy usa, okresy České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Wallpapers na PC, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, Gábina Partyšová, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu počítače, Hry pro dívky online, Coffee Meets Bagel, San Francisco dating and social networking service, Superhry a hry online zdarma, Hry pro dívky online, Online životopisy, biografie, info

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci, historie, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, politici, zločin a právo, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, křesťanství, sport, profese a zaměstnání, osobnosti, nadpřirozené osoby, přezdívky, herectví, herci a herečky, mytologie, lékařství, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Vánoční online hry, Sportovní, Oddechové, Pro dívky, Klasické a podobně.

Síť, informace, cestování, volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, rostliny, latina, nemoce, cestování, politika, ekonomie a ekonomika, různé, software, psychologie, školství, věda, materiály, český jazyk, zkratky, technika, literatura, nástroje, chemie, nápoje, bankovnictví, lékařství a medicína, účetnictví, filozofie atd.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy apod.

Vtipné texty, frky, fóry, fórky, ftipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, fóry, fórky, ftipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o metanolu apod.

Keywords:Hry pro dívky online, zdroje informací, Kliparty pro dokumenty, Obrázky na PC ke stažení, Arsenal Football club, webovky, weby, kuriozity, Erika Eleniak, Vše o Vánocích, F, doporučujeme

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Wallpapers na PC - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. vhodné pro smartphone, mobil, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, phablet, notebook, počítač, PC a pro operační systémy macOS, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 7, Slackware, Mac, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Chrome OS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, fantasy, sportovní a závodní auta, ptáci, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, fraktály, flóra, stromy, zvířata, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, květiny, Formule 1. Dostupné rozměry 1152x864, 1280x960, 1200x1920, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 375x667, 1920x1200, 1536x2560, 2560x1600, 800x1280, 2560x1440, 1600x2560, 2560x2048, 1280x720, 1680x1050, 360x720 atd.

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Naleznete zde Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Akční gamesky, Oddechové hry, Deskovky, online html5 hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Oblíkačky, Adventury, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Obrázky na PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. lze použít v počítač, PC, notebook, monitor, displej, phablet, smartphone, tablet, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Red Hat Linux, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Mint, Windows XP, BlackBerry OS, SUSE Linux, Chrome OS, FreeBSD. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, jídlo a nápoje, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, noční města, květiny, kytky, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, hudební tapety, příroda, krajina, rostliny, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, auta, motorky, motocykly, letadla. Dostupné velikosti jsou 1920x1080 Full HD, 1152x864, 2560x1440, hi res 2560x1920, 1920x1280, 360x640, 2560x1600, 360x760, 1200x1920, 1440x960, 320x568, 1366x1024, 768x1024, 1536x2560, 1280x800, 2160x3840 atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, cestování, Vlajky států USA, Sexy Naomi Campbell, Obrázky vlajek států světa, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Tapety na plochu stavby, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, pro děti

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Tapety na plochu počítače - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro obrazovka počítače, PC, displej, phablet, počítač, mobil, monitor, tablet, smartphone, notebook, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 7, Windows NT, Windows XP, Mac, Slackware, Lubuntu, Windows 2000, Linux Mint. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, letadla, voda a bubliny, rostliny, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, zvířata, auta, budovy a stavby, hry a herní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1600x900, 1600x1200, 320x568, 1920x1280, 1080x1800, 2560x2048, 375x667, 1600x2560, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 640x480, 1536x2560, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1536x2048 atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, muži, ženy a dívky, symboly, nápoje, květiny, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, zvířata, halloween, hmyz, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, mapy, láska, náboženství, jídlo a nápoje, ptáci, zelenina, přístroje, stavby, věda atd.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejhranější hry online, Full HD pozadí ke stažení, Křesťanské omalovánky k tisku, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online vánoční magazín, Abstraktní obrázky na plochu, Databáze osobností Kdo je to?, Životopisy slavných osobností, školství

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, jak otevřít, jak převést, jak konvertovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, kterak editovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, koncovky souborů, šablony dokumentů, grafiku, video soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web, systémové soubory apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Bojové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, humor, Vlajky jednotlivých států USA, zeměpis, M, Yasmine Bleeth, tipy, Online testy zdarma, Seznam souborových přípon, Free game online hry, Online geografické testy zdarma bez registrace, zdarma, Vánoční pozadí na PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Superpočítač: Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Další odkazy:

Desktop computer wallpapers
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky krásných sexy žen.
Doporučené internetové odkazy
Cestování po ČR a Evropě
Tipy na Partnerské weby
Julia Roberts
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Otevřený formát
Linky na partnerské weby
Vlajky měst Libereckého kraje

Děkujeme vám za vaši návštěvu.