Partnerské weby, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem spustit, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, hudební audio soubory, grafiku, internet a web, spustitelné soubory apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako náboženství a křesťanství, bankovnictví, rostliny, nemoce, chemie, software, účetnictví, jídlo, lékařství a medicína, školství, různé, fyzika, materiály, věda, zločin a právo, literatura, psychologie, filozofie, latina, příroda, sport, matematika, politika, stavebnictví atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, měny, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, týmy NHL, vojenské hodnosti, státy usa, země EU, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: Adventní magazín, Online hry zdarma, Životopisy slavných osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Pozadí s vlajkami na plochu, Tapety na PC ke stažení, Super online kvízy, Hry pro dívky online, FarmVille social network browser game, Tapety na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, Pozadí na plochu PC, počítače

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Samolepky, Linecká kolečka, Pokrmy, Písnička, Ostrava, Tichá noc, Košíčky, Monitor, PF, Křesťanství, Ježíšek, Vykrajovátka, Omalovánky, Vosí hnízda, Atmosféra, Dárky, Keramika, Kameňák, Nový rok, Vánoční pozadí, Vánoční světýlka, Adventní trhy, Kinder, Koleda, Slámový adventní věnec, Pozadí, Vánoční filmy, Tablet, Francouzsky, Rostliny, Pastýř apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Síť, volný čas a zábava

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Adventury, Hry pro děti, Karetní hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Logické hry, Střílečky, Pro dívky, Sportovní hry, Animace, Závody aut, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé, Seznam souborových přípon, Super online flash hry, Přání a přáníčka, zajímavosti, tipy, Hry pro kluky, Vlajky rakouských zemí, humor, pro děti, Státní prapory zemí světa

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, volný čas a zábava

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Deskovky, Oddechové hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Letecké simulátory apod.

Klíčová slova: info, hyperlinky, Vlajky amerických států USA, Paris Saint-Germain F.C., Databáze osobností Kdo je to?, Městské a obecní prapory obcí ČR, cestování, Gillian Anderson, internetové stránky, odkaz, webovky, zadarmo

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Přísloví, rčení, bonmoty, moudrosti, motta, moudra, úsloví

Citáty slavných, Přísloví, rčení, bonmoty, moudrosti, motta, moudra, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Obrázky na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, displej, ultrabook, phablet, monitor, smartphone, počítač, notebook, PC, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 10, Linux Fedora, OSX, Windows 2000, Lubuntu, SUSE Linux, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Mac. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, ptáci, hmyz a pavouci, Formule 1, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, nature - příroda, zvířata, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, fraktály, flóra, stromy, free wallpapers, fantasy, květiny, motorky, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 2560x1440, 1440x960, 1680x1050, 1600x900, 854x480, 3200x1800, 800x600, 1536x2560, 768x1024, 412x846, 640x480, 1366x768, 2160x3840, 1152x768, 1920x1200, 1280x768 atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, symboly, věda, smajlíci a emotikony, rostliny, auta, mapy, ženy a dívky, květiny, ovoce, náboženství, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, ptáci, jídlo a nápoje, přístroje, sport, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, zvířata, nástroje a přístroje, halloween atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, volný čas, Moldova, M, webové stránky, Online testy a kvízy zdarma, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Obrázky vlajek měst ČR, P, školství

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nový rok, Borovice, Křesťanství, Obrazovka, Jídlo, Jezulátko, Kapr, Václavské náměstí, Betlém, Windows, Třásně, Vánoční světýlka, Vánoční ozdoby, Vánoce, Keramický adventní věnec, Vánoční svíčky, Pozadí, Film, Adventní trhy, K Vytisknutí, Brambořík, Hostina, Adventní svícen, Linecká kolečka, Vánoční stromeček, Linux, PF, Adventní kalendář, LED svíčky, Bůh, Tapeta apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, mapy, nápoje, stavby, ovoce, věda, sport, Vánoce a Advent, zvířata, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, květiny, nástroje a přístroje, láska, přístroje, symboly, hmyz, muži, náboženství, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, rostliny atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: zábava, F, Online hry zdarma, doporučujeme, F, Tipy na výlet, Online adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Státní prapory států světa, Prapory regionů a království, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Biblické omalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Superpočítač: Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Chelsea Football F.C.
Naše tipy
Hong Kong
Zajímavé internetové odkazy
Portugal
Partnerské weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.