Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Obrázky na PC - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. lze použít v obrazovka počítače, tablet, mobil, notebook, PC, phablet, počítač, smartphone, mobilní telefon, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Apple iOS (iPhone), Slackware, macOS, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows Me, Linux Fedora, Windows 95, Linux Xubuntu, Android. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: motorky, nature - příroda, fraktály, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, ptáci, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, free wallpapers, zvířata, fantasy, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x864, 360x640, 375x812, 1366x1024, 1200x1920, 854x480, HD 1280x720, 1440x900, 1280x960, 1280x720, 1920x1280, 1920x1200, 1280x854, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 1366x768 atd.

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro phablet, displej, monitor, PC, počítač, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows 98, Windows 7, Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows 8, Chrome OS, OSX, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Java ME. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, motorky, ptáci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, květiny, zvířata, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, free wallpapers, fraktály. Vyberte si rozměr z 1080x1920, 1024x768, 854x480, 1366x768, 1440x960, 2048x1080, 1920x1440, 1600x900, 1536x2048, 1920x1080, 2560x1920, 2160x3840, 360x720, 1920x1280, 4800x1200, 1280x720 atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, smajlíci a emotikony, náboženství, ženy a dívky, přístroje, halloween, zelenina, muži, nástroje a přístroje, sport, osobnosti a lidé, rostliny, nápoje, věda, hudba, mapy, jídlo a nápoje, hmyz, Vánoce a Advent, symboly, zvířata, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, týmy NHL, měny, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, země EU, mezinárodní organizace, obecné zkratky, hudební zkratky, státy usa, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, V, volný čas, Tapety na PC, Paris Saint-Germain F.C., Obrázky a kliparty zdarma, Online adventní magazín, zábava, Přání, přáníčka, blahopřání, Prapory všech zemí světa, linky, internetové stránky, V

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky Webhry jsou rozdělené kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Střílecí hry, Logické hry, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Omalovánky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Farmářské hry, Letecké simulátory, Adventury, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Oblíkačky apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Třásně, Špalda, Anglicky, Vánoční tapety, Jarmark, Vánoční kaktus, Kuba, Keramický adventní věnec, Jmelí, Rostliny, Keramika, Jezulátko, Koleda, Filmy, Ostrava, Německy, Milka, Vánoční ozdoby, Dárky, Desktop, K Vytištění, Šišky, Sněhulák, Pozadí, Ježíš Kristus, Anděl, Květiny, Vánoční punč, Pro děti, Windows, Papírový vánoční stromek apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Vtipy, anekdoty, ftipy, kameňáky, černý humor, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, ftipy, kameňáky, černý humor, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější hry online, kuriozity, info, Přání k narozeninám, školství, Nejlepší online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Casino, Online testy a kvízy zdarma, PC pozadí pro Windows, Kliparty zdarma ke stažení

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Klasické, Strategie, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Bojové online gamesy a podobně.

Informace, cestování, počítače a internet

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak importovat, jak spustit, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak exportovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory, koncovky souborů, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Animace, Střílečky, Pro dívky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Akční hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Adventury, Bojové hry, Relaxační hry a tak dále.

Tapety na PC - full HD tapety ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. doporučujeme pro notebook, obrazovka počítače, počítač, PC, displej, mobilní telefon, tablet, smartphone, ultrabook, mobil, phablet a pro operační systémy Android, Windows NT, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), macOS, Linux Xubuntu, Slackware, Windows 7, OSX, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista. PC tapety pro Windows z kategorií adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, letadla, hudební tapety, auta, wallpapery, moře, oceány, pláže, zvířata, noční města, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, příroda, krajina, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, rostliny. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, 2048x1080, 360x760, 1920x1200, 1920x1440, 1024x600, 2560x1440, 1024x768, 750x1334, 412x846, 1440x900, 1680x1050, 360x720, 1280x854, 1366x1024, 1440x960 atd.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, B, výukové pomůcky, Celebrity Charlize Theron, cestování, multimédia, Dopravní značení, Online omalovánky Sport pro děti, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Vánoční web - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Písnička, Sněhulák, Vánoční svícen, Omalovánky, Santa Claus, Vánoční koledy, Wallpaper, Desktop, Jedle, Osvětlení do oken, Vánoční pozadí, Historické ozdoby, Windows, Tichá noc, Vinná klobása, Santa, Borovice, Vánoční svařák, Láska nebeská, Sněhová vločka, Obrazovka, K Vytisknutí, Vánoční stromek, Píseň, Jmenovka, Plocha, Sám doma, Brno, Jingle Bells, Koleda, Bramborový salát apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, politika, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, psychologie, mytologie, umělci a umění, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, politici, zločin a právo, filozofie, historie, vlastnosti, záliby a hobby, osobnosti, sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy, lékařství atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: tipy, Vlajky měst České republiky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Celebrita Brittany Murphy, Biografie slavných osobností, Hry pro kluky, zajímavosti, Desktop computer wallpapers, internet, Vlajky spojených států amerických, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Vánoční web - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Písnička, Sněhulák, Vánoční svícen, Omalovánky, Santa Claus, Vánoční koledy, Wallpaper, Desktop, Jedle, Osvětlení do oken, Vánoční pozadí, Historické ozdoby, Windows, Tichá noc, Vinná klobása, Santa, Borovice, Vánoční svařák, Láska nebeská, Sněhová vločka, Obrazovka, K Vytisknutí, Vánoční stromek, Píseň, Jmenovka, Plocha, Sám doma, Brno, Jingle Bells, Koleda, Bramborový salát apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Vtipy, černý humor, ftipy, anekdoty, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, ftipy, anekdoty, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O mužích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O manželství, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: humor, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší zeměpisné kvízy, weby, Nejhranější online hry zdarma, Adventní kalendář pro děti i dospělé, URL, Dopravní značky, Online biografie, životopisy osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Roulette Spielsysteme, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox:

To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Další odkazy:

Co je to Romulus Remus?
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Emma Watson
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Casino en línea
Zajímavé internetové odkazy
Přání ke kulatému výročí
Odkazy na užitečné webové stránky
Biografie Catherine Bell

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Obrázky na plochu 1920x1440