Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: kuriozity, internet, Skvělé hry online zdarma, zeměpis, Blahopřání velikonoční, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, multimédia, weby, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, cestování, Webové online testy zdarma, pro děti, doporučujeme

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Animace, Závody aut, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Pro dívky, Adventury, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Strategie, Karetní hry a tak dále.

Pozadí na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro smartphone, phablet, mobilní telefon, notebook, mobil, počítač, monitor, tablet, displej, PC, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows Me, SUSE Linux, Lubuntu, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Windows 2000, Linux Fedora, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Chrome OS. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, wallpapery, zvířata, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, auta, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, hudební tapety, příroda, krajina, letadla, moře, oceány, pláže, noční města, operační systémy, Windows, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolte si z rozměrů širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 320x568, 1080x1800, 1280x768, 800x600, 1680x1050, 1152x864, 2048x1080, 1024x600, 1440x900, 375x667, 1536x864, 640x480, Full HD 1080x1920, 768x1024 atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:linky, zábava, Dopravní značky, humor, Antistresové omalovánky pro dospělé, F, Vlajky států a zemí světa, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázek ošatka s vajíčky, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší hry pro dívky

Anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtípky, fórky, ftipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtípky, fórky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, ženy a dívky, náboženství, přístroje, sport, ovoce, zelenina, ptáci, symboly, halloween, rostliny, věda, květiny, nápoje, hudba, Vánoce a Advent, zvířata, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Obrázky a kliparty zdarma, ú, Kuře na klíček, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé, Nejlepší školní testy a kvízy, Bayern München, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejhranější online hry zdarma, Kliparty zdarma, Obrázky vlajek států světa

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, v čem upravit, jak převést, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, jak importovat soubory následujících typů: internet a web, hudební audio soubory, video soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, dokumenty, konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Síť, cestování, hry, zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Karolína, Maine, Montana, Virginie, Mississippi, Washington, Delaware, Connecticut, New York, Severní Dakota, Colorado, Texas, Kentucky, Arizona, Florida, Oregon, Nevada, Ohio, Jižní Karolína, Missouri, New Hampshire, Arkansas, New Jersey, Maryland, Iowa, Wisconsin atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, náboženství a křesťanství, sport, lékařství a medicína, nástroje, jídlo, nápoje, internet, příroda, zkratky, zločin a právo, hardware, software, psychologie, školství, literatura, věda, politika, nemoce, matematika, fyzika, latina, filozofie, kultura atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Webové online testy zdarma, Seznam souborových přípon, Online hra skákající králíček, Stručný encyklopedický slovník, školství, Webové online testy zdarma, FC Barcelona, Nejhranější hry online, Online vánoční webzine, Online hry pro děti zdarma

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, v čem upravit, jak převést, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, jak importovat soubory následujících typů: internet a web, hudební audio soubory, video soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, dokumenty, konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Frky, ftipy, anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O škole, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Frky ze života apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, sport, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, mapy, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, Vánoce a Advent, ptáci, věda, hudba, stavby, ovoce, zvířata, rostliny, květiny, hmyz, láska, halloween, symboly atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Adventury, Sportovní gamesy, Barbie hry, Hry s koňmi, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, online html5 hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Omalovánky apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Wallpapers na plochu PC, Nejlepší online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Přehled vlajek USA, Fotografie topmodelek, výukové pomůcky, internetové stránky, tipy, zadarmo, hyperlinky, Dopravní značky, Lap Dance, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Jaderná elektrárna: Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Omalovánka kraslice k vybarvení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
History of travel
Zajímavé internetové odkazy
Cristiano Ronaldo football
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Kraslice
Doporučené internetové odkazy
Velikonoční wallpaper vejce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Tapety na plochu 2560x1600
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1600x1200

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Full HD tapety na mobil 1080x1920

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1152x864
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na PC 1024x768
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety do mobilu
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí na PC 1280x960