Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Síť, inspirace pro volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Iowa, Kalifornie, New York, Florida, Georgie, Nebraska, Delaware, Severní Karolína, Minnesota, Wisconsin, Vermont, New Jersey, Maine, Louisiana, Kansas, Montana, Mississippi, Havaj, Virginie, Wyoming, Oklahoma, Utah, Maryland, Missouri, Alabama atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: weby, Onlinovky zdarma, V, Přehled přípon a koncovek souborů, Casino online, webové stránky, Státní vlajky států světa, zajímavosti, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Biografie známých osobností, Online adventní magazín, Obrázky vlajek měst ČR, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Pro dívky, Hry pro děti, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Adventury, Logické hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Postřehové hry, Akční hry, Animace, Střílečky, Strategie a tak dále.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Keywords:kuriozity, tipy, Kliparty pro Office, pro děti, Biografie Rie Miyazawa, URL, Kliparty zdarma ke stažení, internetové stránky, Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan, počítače, Nejhranější hry online, Nejlepší hry pro dívky

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, květiny, hmyz, dopravní prostředky, mapy, nápoje, věda, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, zelenina, ptáci, stavby, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, auta, láska, sport, rostliny, symboly, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, přístroje atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: zdarma, Wallpapery do mobilu, zadarmo, Japonská modelka Eri Aikawa, Dopravní značky, Superhry a hry online zdarma, zeměpis, Biografie Shakira, Nejlepší online hry zdarma, A, Prapory českých měst, linky

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Kalifornie, Jižní Karolína, Indiana, Illinois, Severní Dakota, Washington, Rhode Island, Iowa, Arkansas, Pensylvánie, Minnesota, Wyoming, Ohio, Colorado, Kansas, Alabama, Nové Mexiko, Michigan, Západní Virginie, Severní Karolína, Maryland, Oregon, Arizona, Texas, Missouri atd.

Aforismy, bonmoty, výroky, hlášky, moudrosti, motta, moudra

Slavné citáty, Aforismy, bonmoty, výroky, hlášky, moudrosti, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Tapety na PC ke stažení - full HD tapety ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, tablet, displej, PC, monitor, smartphone, phablet, notebook, počítač, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows 2000, Linux Ubuntu, FreeBSD, Slackware, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Mac, Windows 10, Windows 95, Java ME, OSX. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, auta, zvířata, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, rostliny. Vyberte si rozměr z 1440x960, 1152x864, 320x568, 412x846, 1024x600, 360x760, 360x720, 1680x1050, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1080x1800, 1366x1024, HD 1280x720, 2560x2048, 360x640, 640x480 atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy zdarma, Tapety na plochu PC, Vánoční web, Obrázky na plochu počítače, Super online hry zdarma, Celebrity Selena Gomez, Tapety na PC ke stažení, školství, cestování

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, státy usa, měny, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, týmy NHL, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, hudební zkratky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Full HD pozadí ke stažení - wallpapery na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v tablet, displej, monitor, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, phablet, PC, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows 95, Java ME, Windows Me, Windows 2000, Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10, macOS, Slackware. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, free wallpapers, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, fraktály, flóra, stromy, ptáci, květiny, motorky, sportovní a závodní auta. Stahujte ve velikostech 412x846, 393x786, 1600x900, 2560x1920, 1280x1024, 1280x720, 375x812, 360x720, 1536x2048, 360x640, 854x480, 375x667, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1920x1080 Full HD atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Přehled přípon a koncovek souborů, odkazy, H, Nejhranější online testy a kvízy, Křesťanské omalovánky k vytištění, Prapory regionů a království, internet, Vlajky jednotlivých států USA, A, Seznam zkratek a akronymů, volný čas, Biografie slavných osobností, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Gója
Tipy na Partnerské weby
Recept na jednoduché rumové kuličky
Naše tipy na zajímavé stránky
Umělé a živé vánoční stromky
Odkazy na partnerské weby
Vánoční atmosféra
Doporučené odkazy
Znáte základy ekonomie?
Tipy na zajímavé weby
Obázek Učitelky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu Windows 1366x768
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200

Tapety na plochu:

Wallpapers na plochu 1440x2560
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1440x900
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na pozadí 1800x1440
Obrázky na plochu Windows 1366x768