Partnerské weby, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

černý humor, kameňáky, fórky, frky, ftipy, fóry

Chcete se uvolnit? černý humor, kameňáky, fórky, frky, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Windows, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O ženách, O mužích, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O škole, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Frky ze života apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy apod.

Internet, síť, počítače a internet

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Adventury, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Hannah Montana, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Akční gamesky apod.

Fóry, vtipné texty, vtípky, anekdoty, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, vtípky, anekdoty, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o doktorech, O Němcích, O ekonomech, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O mužích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: weby, Free game online hry, hyperlinky, Dopravní značení, Online hry zdarma, Dopravní značení, B, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Krásná malovaná vajíčka, multimédia, humor, Online životopisy, biografie slavných osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Informace, počítače a internet

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Obrázky na PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro monitor, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, displej, tablet, PC, ultrabook, phablet, počítač a pro operační systémy Android, macOS, Windows 98, Linux Xubuntu, Chrome OS, OSX, Mac, Windows NT, Linux Fedora, FreeBSD, Red Hat Linux. Wallpapers na PC z kategorií květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, motorky, Rally, závody aut, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, zvířata, Formule 1, tenisté a tenistky, fraktály, fantasy. Zvolit si můžete rozměry 1536x2560, 2048x1080, 1440x900, 1280x960, 1800x1440, 412x846, 1152x864, 1366x1024, 1152x768, 2560x1600, 1440x2560, 2560x1920, 1920x1280, 768x1024, 360x720, širokoúhlé 1366x768 atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Keywords:A, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Super online kvízy, R, Biografie Christina Aguilera, Státní vlajky států světa, info, odkaz, Nikki Cox, Pozadí na PC zdarma ke stažení, volný čas, Životopisy slavných osobností

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro ultrabook, PC, počítač, phablet, monitor, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, tablet, smartphone, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, Android, Linux Ubuntu, Windows NT, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows 95, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows 10 Mobile. Tapety do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, auta, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, květiny, kytky, voda a bubliny, dopravní prostředky, noční města, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, rostliny, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x2560, 1920x1280, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 1280x768, 360x720, 768x1024, 1200x1920, 800x600, 1600x900, 375x667, 1366x1024, 1920x1200, hi res 2560x1920, 1920x1440 atd.

World wide web, internet, počítače a internet

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Severní Karolína, Mississippi, Kansas, Ohio, Severní Dakota, Oklahoma, Kalifornie, Pensylvánie, Connecticut, Nebraska, Vermont, Georgie, Kentucky, Idaho, Missouri, Maryland, Tennessee, Virginie, Delaware, Arkansas, Aljaška, Oregon, Jižní Karolína, Florida, New Hampshire atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: webové stránky, počítače, URL, Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem, internet, webovky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Velikonoční omalovánka živé vejce, Vlajky spojených států amerických, zábava, Přehled zkratek a akronymů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Voják, Zpěvák, Miliardáři, Itálie, Sebevražda, Exilový prezident, Obchodník, Filozof, Philadelphia Flyers, Vůdce, Trest smrti, Herec, Právník, Florida Panthers, New Jersey Devils, Hudba, Komunista, Královna, Imitátor, Básník, Orlík, Rétorika, Slovenští prezidenti, Antropolog, Vojáci, Kladno, Poslanec, Životopis, Ministři, Češi, Režisér, Politik, Pedagog, První republika, Husité, Historik apod.

Síť, počítače a internet

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, politika, chemie, hardware, nápoje, rostliny, kultura, fyzika, nemoce, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, internet, zločin a právo, matematika, český jazyk, jídlo, příroda, nástroje, latina, cestování, školství, materiály, věda, bankovnictví atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, A, zajímavosti, Flag of Australia, výukové pomůcky, Prapory českých měst, Nejhranější online hry zdarma, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, odkazy, Obrázky na PC ke stažení, Nejhranější online hry zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Voják, Zpěvák, Miliardáři, Itálie, Sebevražda, Exilový prezident, Obchodník, Filozof, Philadelphia Flyers, Vůdce, Trest smrti, Herec, Právník, Florida Panthers, New Jersey Devils, Hudba, Komunista, Královna, Imitátor, Básník, Orlík, Rétorika, Slovenští prezidenti, Antropolog, Vojáci, Kladno, Poslanec, Životopis, Ministři, Češi, Režisér, Politik, Pedagog, První republika, Husité, Historik apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník, Poker na internetu, zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma, Seznam souborových přípon, školství, pro děti, Heidy Klum, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Další odkazy:

Obrázek Velikonoční slepička
Doporučené odkazy
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Zajímavé webové stránky
Arsenal football club
Linky na partnerské weby
Obázek Zdavotní sesta
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu Windows 1366x768
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200