Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: křesťanství, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, národnost, školství, lékařství, nadpřirozené osoby, sport, zločin a právo, záliby, rodinné vztahy, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, filozofie, psychologie, státní správa, věda, podnikání a podnikatelé, politika, umělci atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Prapory českých měst, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, M, Film Avatar 1,2, Přehled formátů souborů, URL, zábava, Vlajka Svaté Heleny, Hry pro nejmenší online, odkaz, Online hry pro děti zdarma, weby

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Kansas, New York, Havaj, Vermont, Jižní Karolína, Aljaška, Wyoming, Nové Mexiko, Utah, Illinois, Západní Virginie, Louisiana, Delaware, Florida, New Hampshire, Texas, Mississippi, Nevada, Maine, Tennessee, Virginie, Severní Dakota, Michigan, Alabama, Nebraska, Washington atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Aforismy, moudrosti, úsloví, hlášky, motta, rčení, přísloví

Slavné citáty, Aforismy, moudrosti, úsloví, hlášky, motta, rčení, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o bohu od různých známých osobností.

Keywords:multimédia, webové stránky, Online adventní magazín, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, Online geografické testy zdarma bez registrace, Životopisy slavných osobností, Vlajky spojených států amerických, Claudia Schiffer, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?

Vtipy, kameňáky, frky, fórky, černý humor, ftipy

Chcete se uvolnit? Vtipy, kameňáky, frky, fórky, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Windows, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O mužích, O zvířátkách apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, dokumenty, video soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web, písma, fonty, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, Webové html5 hry zdarma, školství, Blahopřání nejen k narození miminka, humor, Prapory regionů a království, Super online kvízy, Lucy Liu, Státní prapory, hyperlinky, pro děti, počítače

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Informace, technika, kultura, volný čas

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Colorado, Ohio, Texas, Florida, Mississippi, Virginie, Kansas, Pensylvánie, Kalifornie, Delaware, Vermont, Severní Dakota, Iowa, Nevada, Montana, Washington, Maine, Arizona, Massachusetts, Utah, Severní Karolína, Rhode Island, Minnesota, Tennessee, Missouri, New York atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: info, Online vánoční magazín, cestování, Omalovánky zdarma ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, Slovník pojmů Co je to?, Online kasíno a ruleta, zeměpis, internetové stránky, odkazy

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak exportovat, jak importovat, jak převést následující typy souborů: dokumenty, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, komprimace dat, spustitelné soubory, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Střílečky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Sportovní, Logické, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Závodní, Vánoční online hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Full HD pozadí na PC - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Full HD pozadí na PC. vhodné pro smartphone, monitor, phablet, mobilní telefon, počítač, displej, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, PC, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Windows Me, macOS, Linux Ubuntu, Windows 7, OSX, Windows 95, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, tenisté a tenistky, květiny, Formule 1, fantasy, fraktály, hmyz a pavouci, nature - příroda, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos. Dostupná rozlišení jsou 4800x1200, 1280x1024, 1920x1440, 1080x1800, 640x480, 1366x1024, 360x760, 2048x1536, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 3200x1200, 1440x900, 375x812, 2560x2048, 1920x1080 Full HD atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky amerických států USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Biografie slavných osobností, Rie Miyazawa, zadarmo, Online testy zdarma bez registrace, Kliparty zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, K, internet, Americké vlajky, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Muž jako zvíře: Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Christina Aguilera
Tipy na zajímavé weby
Wayne Rooney
Naše tipy
Ashlee Simpson
Doporučené odkazy
Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Obrázky na plochu 1920x1440
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Obrázky na plochu 1920x1440
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 1920x1280
Tapety na PC, mobil tablet 2560x1920
Wallpapers na plochu 2048x1080
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 2048x1536
Wallpapery na pozadí 640x480