Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, mapy, láska, ovoce, květiny, náboženství, Vánoce a Advent, zelenina, přístroje, ptáci, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, symboly, stavby, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, hudba, nápoje, zvířata, rostliny, nástroje a přístroje, sport atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, politici, státní správa, sport, historie, filozofie, žurnalisté a novináři, školství, mytologie, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, přezdívky, profese a zaměstnání, poruchy, křesťanství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: URL, webové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled souborových přípon, Zajímavé vlajky, Tapety na PC, volný čas, Státní prapory zemí světa, Ježíšek, Životopisy slavných osobností, info, linky, tipy

Ftipy, fóry, kameňáky, frky, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, fóry, kameňáky, frky, černý humor, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O manželství, O ženách, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O škole, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Frky o tchýních apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Oddechové hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Adventury, Akční gamesky, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Deskovky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Tiskárna, Přáníčko, Přání, Vánoční svícen, Linux, Schleich, Atmosféra, K Vytisknutí, Silvestr, Vídeňský punč, Keramika, bezlepkové cukroví, Jezulátko, Písnička, Vánoční trhy, Stromeček, Sněhulák, Striezelmarkt, Papírový vánoční stromek, Recepty, Bramborový salát, Hostina, Vánoční ozdoby, Vykrajovátka, Koledy, Ostrava, Alkoholový kalendář, Linecká kolečka, Film, Bůh apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Philadelphia Flyers, Životopis, Máj, Básníci, Generalissimus, Druhá světová válka, Podnikatelé, Komunista, AIDS, Prezidenti ČR, Kladno, Miliardáři, Rock ‚n‘ Roll, Francie, Zpěvačka, Sochař, New Jersey Devils, Florida Panthers, Kancléř, Orlík, Hejtmani, Právník, Herečka, Komik, ČSSD, Rakušan, NHL, Trest smrti, Český slavík, Žhavé výstřely, Textařka, Prezidenti USA, Protektorát, Avangard Omsk, Sebevražda, Faraon apod.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Keywords:multimédia, č, humor, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Formičky na vánoční cukroví, webovky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky zemí světa, Obrázek dárkové tašky, počítače, Biografie známých osobností, Onlinovky zdarma

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Náš tip, inspirace pro volný čas

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: V, hyperlinky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, PF 2018, Přehled vlajek USA, zdarma, pro děti, Grunge hudební styl, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, M, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Tapety na PC - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. můžete využít v ultrabook, smartphone, mobilní telefon, mobil, počítač, PC, obrazovka počítače, displej, notebook, monitor, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows 10, Microsoft Windows 8, OSX, Windows 98, Windows Me, Windows 95, Windows 2000, Linux Xubuntu. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, oceán, moře, pláže, ptáci, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, zvířata, květiny, motorky. Stahujte v rozlišení 1024x768, 1800x1440, 360x720, 1280x768, 1024x600, 1280x1024, HD 1280x720, 800x1280, 2048x1536, 360x640, 393x786, 412x846, 1366x1024, 2160x3840, 1080x1800, 2560x2048 atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Síť, inspirace pro volný čas

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií technika, český jazyk, počítače, politika, software, stavebnictví, chemie, příroda, latina, hardware, filozofie, kultura, lékařství a medicína, rostliny, cestování, matematika, internet, jídlo, nemoce, různé, nápoje, bankovnictví, náboženství a křesťanství, nástroje atd.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Karolína, Florida, Pensylvánie, Virginie, Colorado, Mississippi, Severní Karolína, Montana, Arizona, Kalifornie, Idaho, Michigan, New York, Západní Virginie, Iowa, Indiana, Havaj, Illinois, Ohio, Oregon, Georgie, Tennessee, Wyoming, Nevada, Louisiana, Missouri atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: M, V, zeměpis, Country flags, Přehled vlajek USA, Super online kvízy, Obrázky a kliparty zdarma, Narodil se Kristus Pán, pro dospělé, Hry pro dívky online, školství

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Tapety na PC - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. můžete využít v ultrabook, smartphone, mobilní telefon, mobil, počítač, PC, obrazovka počítače, displej, notebook, monitor, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows 10, Microsoft Windows 8, OSX, Windows 98, Windows Me, Windows 95, Windows 2000, Linux Xubuntu. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, oceán, moře, pláže, ptáci, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, zvířata, květiny, motorky. Stahujte v rozlišení 1024x768, 1800x1440, 360x720, 1280x768, 1024x600, 1280x1024, HD 1280x720, 800x1280, 2048x1536, 360x640, 393x786, 412x846, 1366x1024, 2160x3840, 1080x1800, 2560x2048 atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Informace, inspirace pro volný čas

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Nevada, Kentucky, Arkansas, Oklahoma, Minnesota, Maryland, Iowa, Nebraska, Virginie, Havaj, Pensylvánie, Mississippi, Florida, Texas, Washington, Illinois, Colorado, Vermont, Jižní Karolína, Louisiana, Indiana, Kalifornie, Severní Karolína, Wisconsin, Massachusetts atd.

Vtípky, černý humor, ftipy, vtipné texty, frky, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, černý humor, ftipy, vtipné texty, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné básničky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, weby, Wallpapery do mobilu, výukové pomůcky, Přehled souborových přípon, Blahopřání k MDŽ, Dopravní značky, F, Webové online testy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Prapory regionů a království, Online vánoční magazín, Přání k svátku, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Další odkazy:

Antistresové omalovánky
Tipy na užitečné weby
Hudební tapetky na PC
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Novoroční předsevzetí
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Doporučené internetové odkazy
Zlatan Ibrahimović
Tipy na zajímavé weby
World Flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.