Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: zadarmo, Online vánoční webzine, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Gambling, betting, počítače, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Catherine Zeta-Jones, Webové online testy zdarma, pro děti, humor, volný čas

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Keywords:Tapety na plochu PC, Vlajky amerických států USA, Vlajky států světa, Online biografie, životopisy osobností, Romania, výukové pomůcky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na plochu počítače, Poker en ligne online sur Internet, weby, kuriozity, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, symboly, hudba, dopravní prostředky, auta, náboženství, nástroje a přístroje, ovoce, přístroje, osobnosti a lidé, ptáci, halloween, hmyz, květiny, mapy, věda, láska, rostliny, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, zelenina, muži, Vánoce a Advent atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Nejlepší hry pro dívky, doporučujeme, Tapety na plochu oceán a moře, cestování, Full HD wallpapery ke stažení, Biografie slavných osobností, Mariah Carey, info, Online web Hry zdarma bez registrace, Prapory českých měst, zábava

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Informace, technika, kultura, volný čas

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Tapety na plochu PC - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, phablet, počítač, mobil, monitor, PC, smartphone, displej, ultrabook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 98, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Java ME, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Chrome OS, Windows 7, Windows 10. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, wallpapery, hudební tapety, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, sportovní pozadí, noční města, příroda, krajina, auta, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, rostliny, motorky, motocykly, voda a bubliny, operační systémy, Windows, letadla, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 800x1280, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, hi res 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 1800x1440, 1024x768, 1536x2048, 1280x768, 1680x1050, 768x1024, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 360x760, 1920x1200 atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat následující typy souborů: konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, internet a web, grafiku apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní hry, Závody aut, Animace, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Postřehové hry, Akční hry, Karetní hry, Strategie, Logické hry, Střílečky, Adventury a tak dále.

Klíčová slova: Vánoční web, Nejhranější hry online, školství, Svobodný software, odkaz, internet, Nejlepší zeměpisné kvízy, Casino, URL, zdarma, Dopravní značení

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hannah Montana, Omalovánky, Oblíkačky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Auta a závodní, online html5 hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Farmářské hry, Logické hry, Vaření a smažení apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: tipy, F, zeměpis, multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Poker Kartenspielen, pro dospělé, Kliparty pro dokumenty, Seznam přípon a koncovek souborů, V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, F, Cindy Crawford,

Jeden fór na závěr. Vtip Anti...: Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Póquer juego de apuestas
Partnerské weby
HTML Online browser games
Zajímavé internetové odkazy
Striptýz
Naše tipy
Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.